Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 30 EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Twinlab BRT Basic Essentials + calcium wafer

Twinlab
  • Akcija

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Twinlab BRT Basic Essentials + calcium wafer

Twinlab
Ražotāji
Twinlab
Kategorija:
Vitamīni un minerālvielas
35,00€ 56,50€

Twinlab Bariatric Support Basic Essentials

  • Palīdz uzņemt olbaltumvielu dienas devu, kas ir papildināta ar 23 svarīgiem vitamīniem un minerāliem;
  • 15 grami augstas kvalitātes viegli sagremojamu olbaltumvielu katrā porcijā
  • Tikai 90 kalorijas un 1 grams tauku
  • Palīdz saglabāt un audzēt lieso muskuļu masu*

 

Olbaltumvielas ir svarīga uzturviela, kas ir vajadzīga katrai mūsu ķermeņa šūnai katru dienu. Patiesībā līdzīgi kā ūdens, no olbaltumvielām sastāv lielākā daļa mūsu ķermeņa. Muskuļi, mati, āda, acis, orgāni, enzīmi, daudzi hormoni un pat asins šūnas sastāv no olbaltumvielām. Ķermenis izmanto olbaltumvielas arī audu veidošanai un atjaunošanai.

 

Twinlab  Bariatric Support Basic Essentials nodrošina jums 15 gramus augstas kvalitātes viegli sagremojamu olbaltumvielu gardā un uzturvielām bagātajā kokteilī, kas satur tikai 90 kalorijas un tikai 1 gramu tauku porcijā.

CALCIUM WAFERS

  Palīdz stiprināt kaulu veselību un stiprību;

-       Nodrošina vismaz 100% kalcija dienas devas, kā arī magniju un D vitamīnu, kas sekmē kalcija uzsūkšanos;

-       Viegli uzsūcas;

-       Nesatur mākslīgās krāsvielas, garšvielas vai konservantus;

Kā tas darbojas?

Cilvēka organismā kalcijs ir minerālviela ar vienu no lielākajiem īpatsvariem. 99% kalcija organismā ir kaulos un zobos, kur tas palīdz saglabāt to struktūru. Bet tas neiedarbojas viens pats – ir svarīgi, lai organismā būtu arī magnijs un D vitamīns, lai kalcijs uzsūktos un veicinātu kaulu veselību.

Organisms izmanto D vitamīnu, lai veicinātu jūsu uzņemtā kalcija uzsūkšanos. Pētījumi rāda, ka pienācīgas kalcija un D vitamīna devas uzņemšana regulāri visas dzīves laikā veselīga uztura plāna ietvaros, kombinācijā ar fiziskajām aktivitātēm, var samazināt osteoporozes rašanās risku vecumdienās. Magnijs palīdz uzturēt kaulus stiprus, un šī svarīgā minerālviela palīdz veicināt kalcija uzsūkšanos organismā*.

Straujš svara zudums, piemēram, tāds, kas rodas pēc kuņģa samazināšanas operācijām, var izraisīt arī kaulu masas zudumu, tādēļ ir īpaši svarīgi uzņemt nepieciešamo ikdienas kalcija devu pēcoperācijas periodā. Turklāt pacientiem, kuriem ir veiktas kuņģa šuntēšanas operācijas, var būt traucēta kalcija uzsūkšanās spēja, jo ir samazinājusies kuņģa sulas izstrādāšanās.

Twinlab Bariatric Support Calcium Wafers palīdz kompensēt kalcija trūkumu pēc kuņģa samazināšanas operācijas, nodrošinot pacientiem 100% kalcija dienas devas, kas turklāt viegli uzsūcas, jo tiek uzņemts kopā ar magniju un D vitamīnu.

Lietot atbilstoši jūsu ārsta norādījumiem. Parasti lieto sakošļājot četras kapsulas katru dienu, ieteicams kopā ar ēdienreizi.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

options

Aktuāli