Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 30 EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN MYOTEST

SAN
  • Akcija

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN MYOTEST

SAN
Ražotāji
SAN
Kategorija:
Testosterona relīzori
35,00€ 45,00€
 

Beidzot pārveidojiet savu ķermeni par fabriku, kas ražo naturālu testosteronu, tik jaudīgu, ka pat vecais ienaidnieks estrogēns kļūs par draugu! Mēs visi esam tam izgājuši cauri. Testosterona līmeņi vienmēr zemi, organismu vada estrogēns, atbrīvojas noguruma plūsma, un Jūsu vīrišķības liktenis karājas mata galā. Par laimi, senais noslēpums, apraktais dziļās Āfrikas un Indijas smiltīs uz tūkstošgadēm, glabā Jūsu testosterona izglābšanas atslēgu.  MYOTEST, radīts bioloģiskās inžinierijas laboratorijās, atklāja un izmantoja šo fenomenu, un tāpēc tas ir kļuvis par neierobežotu muskuļu augšanas atslēgu, spēka palielināšanās un nepārspējamai seksa kvalitātes atslēgu. Mēs tagad nerunājam par kārtējo uztura piedevu «mēneša aromāts».  MYOTEST ir radīts tādēļ, lai pārspētu jebkuru naturālo testosterona izstrādes stimulatoru, kuru Jūs jebkad agrāk esat mēģinājuši!

 

Jā, Jūs neesat pārklausījušies. MYOTEST — tā ir unikāla anabolisko un pirmo reizi izmantojamo ingridientu kombinācija, kura nodemonstrēja drošu dabīgā testosterona līmeņa palielināšanos, vienlaicīgi vadot estrogēnu un izmantojot šo stingro ienaidnieku Jūsu labā. Viņš kļuva par absolūti neredzētu uztura piedevu medicīnas pasaulē uz šo brīdi! Jūs atceraties, ka, lai iegūtu maksimālu labumu no paaugstināta testosterona līmeņa, Jums bija nepieciešams kontrolēt estrogēnu? Par laimi, ar MYOTEST palīdzību, Jūs vadāt šo un vēl četrus citus mehānismus.

 

MYOTEST – pirmā un vienīgā trīskāršējās darbības viela, kura vienlaicīgi palielina un atbrīvo testosteronu, manipulējot ar estrogēnu.  Tieši tas Jums ir nepieciešams, ja Jūs vēlaties kļūt liels, stiprs un ar reljefiem muskuļiem. MYOTEST ne tikai palielināja 3,4-divanīla tīrību jaunā līmenī (augstāk par 97%). Tas ir vienīgais produkts, kas vienlaicīgi piedāvā «Masveida būvēšanas ieroča» noslēpumu (ikarrīns, ostols, I-3C, kvercitīns un resveratrols) ideālā attiecībā. Tas nozīmē, kad Jūs to lietojat, Jūs redzat un jūtat, uz ko ir spējīga pati modernākā uztura piedeva muskuļu masas reljefa palielināšanā, seksuālo spēju un sasniegumu sporta zālē nodrošināšanā!

 

Lietošanas instrukcija: Uztura piedevas veidā lietojiet 3 kapsulas divreiz dienā kopā ar ēdienu.

 

Brīdinājums: Nelietojiet vairāk par 9 kapsulām 24 stundu laikā. Nelietot personām, kuras nav sasniegušas 18 gadu vecumu. Izmantot tikai pēc konsultācijas ar ārstu, ja Jums ir saslimšanas vai Jūs lietojat citus medikamentus. Ja Jūs esat stāvoklī vai barojat ar krūti, ja Jums ir sirds, aknu slimības, diabēts vai depresija, vai apgrūtināta urinēšana prostatas palielināšanās dēļ, pirms dotā produkta lietošanas, konsultējieties ar ārstu.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli