Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Olimp Nutrition Citrulline Malate

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Olimp Nutrition Citrulline Malate

Olimp Nutrition
Iepakojums:
200 grams
Porcijas iepakojumā:
22
Ražotāji
Olimp Nutrition
Kategorija:
Aminoskābes
Pirmstreniņa
21,50€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Citrulīna malāts - kas tas ir?


   Vislielākais citrulīna malāta īpatsvars tirgū ir spēcīgs muskuļu pumpis! Samazināts nogurums, pateicoties B6 vitamīnam, bez biezinātājiem un krāsvielām. Visbeidzot - lieliska gardas, atsvaidzinošas limonādes garša!


 Vienkāršais sastāvs pirms Citrulline Malāta apmācības, nevajadzīgu piedevu trūkums, sensacionāla garša un, galvenais, lielais citrulīna malāta īpatsvars padara to pievilcīgu jaunajam zīmolam Olimp Sport Nutrition pirms plānotajiem treniņiem. Katrā cietā citrulīna malāta daļā (9 g) ir līdz 8,1 g perfekti absorbējama citrulīna malāta, ieskaitot 4,6 g tīra citrulīna, kas ir endogēno aminoskābju grupas sastāvdaļa, kuru cilvēka ķermenis var sintezēt pats.


 Citrulīnu var ražot zarnās un aknās. Tas ir arī izgatavots no glutamīna vai arginīna, kas ir labi pazīstams slāpekļa oksīda (NO) pastiprinātāju gadījumā, kas uzlabo minētā NO ražošanu. Citrulīnu, kas ir ornitīna atvasinājums, var arī pārveidot par arginīnu. Pateicoties urīnvielas ciklam, kurā svarīga loma ir jaunajam sporta papildinājumam Olympic Sports Sport Nutrition.


 Citrulīna malāta formula tika papildināta ar B6 vitamīnu, sastāvdaļu, ko pirms treniņa bieži lieto uztura bagātinātājos, cita starpā, šī vitamīna labvēlīgās ietekmes dēļ uz nervu sistēmas pareizu darbību.


Informācija par uzturvērtību 1 porcija (9 g)

Citrulīna malāts

ieskaitot L-citrulīnu 8,1 g

4,6 g

B6 vitamīns 2,46 mg (176% *)

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli