Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Dedicated Nutrition Re-grow

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Dedicated Nutrition Re-grow

Dedicated Nutrition
29,50€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

RE-GROW ir unikāls dabīgs produkts miegam un atjaunošanai. Tam nav līdzvērtīgu visā pasaulē. Ēd, trenējies, guli un atkārto – to visi zina, bet vienu no šīm norādēm bieži vien atstāj novārtā, kas savukārt ietekmē muskuļu masas augšanu un pagarina atjaunošanās periodu.

 

RE-GROW ir revolucionāra kvalitatīvu dabisku ekskluzīvu sastāvdaļu un ekstraktu formula maksimāli pieļaujamās devās, kas arī ir šī produkta satriecošās efektivitātes noslēpums. RE-GROW sastāvdaļās iedarbojas papildinot viena otru, lai palīdzētu tev atslābināties, aizmigt ciešā miegā, redzēt sapņus un noņemt stresu nakts laikā, kā arī kontrolēt kortizolu un augšanas hormona izdalīšanos. Jo pienācīga atpūta un atjaunošanās ir viena no svarīgākajām panākumu sastāvdaļām tavos treniņos, par kuru tomēr bieži aizmirst. Kvalitatīvs miegs un tā rezultātā optimāla atjaunošanās bieži vien ir tas vājais ķēdes posms, kas neļauj sportistiem gūt panākumus, pārkāpt plato vai iziet jaunā līmenī. Dziļš miegs katru nakti ļaus tev labi atjaunoties un sasniegt virsotnes, par kurām sapņo.

 

Lietošana:

2-3 kapsulas stundu pirms miega. Sākot lietot produktu, pārbaudiet tā panesību, sākot ar 1 kapsulu stundu pirms miega. Optimālam rezultātam lietojiet to kopā ar citiem DEDICATED produktiem – FUSION PRO, BCAA SENSATION, JOINT, EPIC un PACK.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli