Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.
5 1

First Endurance ULTRAGEN RECOVERY DRINK

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

First Endurance ULTRAGEN RECOVERY DRINK

First Endurance
Iepakojums:
1365 grams
Porcijas iepakojumā:
15
Ražotāji
First Endurance
Kategorija:
Specializētie produkti
Pēc treniņa
Izturībai
Atjaunošanās
Bezglutēna produkti
Profesionāļiem
54,99€

ATJAUNOJIES ĀTRĀK KĀ JEBKAD AGRĀK

Ultragen ir jaunākā atjaunošanās formula, kas jebkad ir izstrādāta.

Ultragen revolucionārā tehnoloģija ir izstrādā, lai iedarbotos sinerģiski un nodrošinātu pareizās uzturvielas pareizajā vietā un pareizajā laikā 30 minūšu “iespēju logā”, kas iestājas pēc treniņa, lai jūs varētu atjaunoties ātrāk un labāk nekā jebkad iepriekš.

Katra Ultragen deva nodrošina tādu uzturvielu apjomu, kas maksimizē atjaunošanos un sniedz papildu rezerves sacensībās, kas ir klīniski pierādīts.

-       Premium klases atjaunošanās formula

-       Baro nogurušos muskuļus un ātri atjauno enerģijas līmeņus

-       Nodrošina izturības sporta veidiem nepieciešamo uzturvielu devu ideālam atjaunošanās procesam un maksimizē rezultātu

 

NESATUR MĀKSLĪGĀS KRĀSAS VAI GARŠAS PASTIPRINĀTĀJUS

REVOLUCIONĀRA TEHNOLOĢIJA

Ultragen nodrošina 60g glikozes, jo klīniskie pētījumi pierādīja, ka ogļhidrātu uzņemšana ar augstu glikēmisko indeksu pēc treniņa veicina neaizvietojamo uzturvielu uzsūkšanos nogurušajos muskuļos. Ultragen formula ir izveidota tā, lai pilnībā uzsūktos 30 minūšu ilgajā glikogēna logā, kad organisms vislabāk uzņem uzturvielas. Ultragen satur īpašās olbaltumvielas (sūkalu olbaltumvielu izolātu un hidrolizētās sūkalu olbaltumvielas), kuras atbilst īpaši izturības sporta veidu sportistu vajadzībām. Īpašās olbaltumvielas, kuras satur Ultragen, uzsūcas ātrāk un vieglāk, nodrošinot maksimālu atjaunošanos šajā kritiski svarīgajā 30 minūšu logā. Rezultāts: ātrāka atjaunošanās, uzlabota izturība un spēja sacensties augstākā līmenī.

 

Maksimizē rezultātu

Ultragen ir izstrādāts, lai uzsūktos maksimāli ātri. Ideālai atjaunošanai sajauciet Ultragen ar ūdeni un izdzeriet uzreiz pēc treniņa. Sajaucot Ultragen ar jebkādu citu šķidrumu un/vai lietojot ar citiem ēdieniem pirmajās trīsdesmit minūtēs pēc treniņa palēninās uzsūkšanos. Centieties nedzert un neēst neko pirmās 30 minūtes pēc Ultragen lietošanas.

 

 

Rakstīt atsauksmi

Līdzīgi produkti

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

options

Aktuāli