Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

QNT SO GOOD BAR

QNT

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

QNT SO GOOD BAR

QNT
Iepakojums:
60 g
Porcijas iepakojumā:
1
Ražotāji
QNT
Kategorija:
Batoniņi, uzkodas un dzērieni
2,29€

QNT SO GOOD ir garšīgs olbaltumvielu batoniņš ar 30% olbaltumvielu un ogļhidrātiem, lai nodrošinātu nepieciešamo enerģiju visas dienas garumā. Šiem olbaltumvielu batoniņiem ir ārkārtīgi mīksta tekstūra, un tiem ir līdzsvarota uzturvērtība un tie lieliski iekļaujas sportista ikdienas gaitās ar ievērojamām olbaltumvielu vajadzībām. Ir pieejamas trīs garšīgas garšas un ērts formāts. Tie ir lieliski piemēroti, lai ņemtu tos līdzi, lai kur jūs dotos!


Bagāts ar olbaltumvielām


QNT batoniņiem SO GOOD ir augsts sūkalu olbaltumvielu saturs (18 g uz bāru). Tie ir lieliski piemēroti sportistiem, kas meklē papildu olbaltumvielu avotu ikdienas vajadzībām. SO GOOD batoniņi satur augstas kvalitātes olbaltumvielas, kas ļaus muskuļiem efektīvi atjaunoties pēc intensīvas fiziskās sagatavotības. Treniņa laikā bojātām muskuļu šķiedrām ir nepieciešams proteīns, lai aktivizētu to atjaunošanos *, sacietēšanu un augšanu. Šis process viņiem ļaus pielāgoties smagas apmācības centieniem un darbam ar smagākām slodzēm kultūristu vai izturības sportistu gadījumā.


Augstas kvalitātes ogļhidrāti


Bārs SO GOOD by QNT nodrošina arī 24,6 g ogļhidrātu, kas ir tūlītējas enerģijas avots. Tas ir noderīgi, ja apmācības laikā ir nepieciešama palīdzīga roka, lai liktu turēties un pielikt lielas pūles! Visas šīs funkcijas padara to īpaši noderīgu izturības vai izturības sportistiem, kultūristiem vai citiem prasīgiem sportistiem.


* Olbaltumvielas palīdz uzturēt un palielināt muskuļu masu.


Rakstīt atsauksmi

Jūs jau apskatījāt

options

Aktuāli