Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Reload Immunity

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Reload Immunity

Reload
24,99€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Katru dienu mūs apdraud kaitīgie toksīni, baktērijas un brīvie radikāļi, kuri noārda mūsu organisma spēju pretoties baktērijām un slimībām. Kopā ar ikdienas parasto noārdīšanos mūsu imūnsistemas tiek praktiski nepārtraukti apdraudētas, padarot tās arvien ievainojamākas pret dažādu kaišu un slimību uzbrukumiem.

Par laimi Reload! Immunity ir sabalansēts uztura piedevu komplekss, kas palīdz jūsu ķermenim atvairīt slimības, palīdzot stiprināt septiņas kritiski svarīgas imūnsistēmas jūsu ķermenī. Šī premium klases formula nodrošina pilnīgu imunitātes aizsardzību visās septiņās sistēmās: šūnās, limfatiskajā sistēmā, epidermā, somatiskajā, asinsrites, gremošanas un elpošanas sistēmās.

Lietojot Reload! Immunity tikai vienreiz dienā, jūs nodrošināsiet neaizvietojamu antioksidantu aizsardzību, kas ir papildināta ar augu kompleksiem, kuri veicina visu šo septiņu imūnsistēmu darbību atveseļošanās periodā vai ikdienas lietošanā, sniedzot jūsu ķermenim tam nepieciešamo atbalstu, lai atvairītu slimības. Vienreiz dienā lietojamā uztura piedeva nodrošina pilnīgu multivitamīnu, multiminerālu un antioksidantu spēku jūsu organisma darbībai!

Rakstīt atsauksmi

Līdzīgi produkti

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli