Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Dedicated Nutrition Pack

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Dedicated Nutrition Pack

Dedicated Nutrition
Iepakojums:
50 pac
Porcijas iepakojumā:
25
Ražotāji
Dedicated Nutrition
Kategorija:
Vitamīni un minerālvielas
Multivitamīni un minerālvielas
Veselība, skaistums, ilgs mūžs
Atjaunošanās
45,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

DEDICATED PACK ir unikāls mūsdienīgs un spēcīgs komplekss treniņiem. Tam nav līdzvērtīgu visā pasaulē. Būtībā DEDICATED PACK satur 7 produktus vienā – atsevišķas formulas dienai un naktij. Tieši tas, kas ir vajadzīgs, un tieši tad, kad tas ir vajadzīgs. Komplekss baro un atbalsta sportista organismu no visām pusēm. Vairs nav nepieciešamības veidot komplektus no dažādiem produktiem, jo DEDICATED PACK satur visu nepieciešamo. Vitamīni un minerālvielas, protams, ir neaizvietojamas veselības uzturēšanai, muskuļu audzēšanai un tauku dedzināšanai. DEDICATED PACK satur ne tikai vitamīnu un minerālvielu kompleksu, bet arī daudzas citas barības vielas. Un ar DEDICATED PACK tu iegūsi divas reizes vairāk aizsardzības savai veselībai un dubultu rezultātu sportā.

 

DEDICATED PACK tika radīts nopietniem atlētiem, un tas satur tikai tās vielas, kuras maksimāli iedarbojas sinerģiski. Galvenā vitamīnu, minerālvielu un citu elementu problēma ir tā, ka tos nav ieteicams lietot vienlaicīgi – tas traucē to pareizo uzsūkšanos. Būtībā dažas minerālvielas pat bloķē olbaltumvielu uzsūkšanos. DEDICATED PACK ir pirmais komplekss, kas ir vairāk nekā “no visa pa druskai” saspiests vienā tabletē kopā. Jo ir svarīga taču arī deva un vielas forma un pareizais tās uzņemšanas laiks.

 

DEDICATED PACK satur tikai vitamīnus un minerālvielas, katra no kurām ir klīniski izpētīta un kurai ir noteikta maksimālās efektivitātes doza. Optimālā doza ir ļoti svarīga, bet maksimālā spēja uzsūkties tomēr ir noteicošā.

 

DEDICATED PACK satur 50 devas ar kapsulām, mīkstajām kapsulām un tabletēm, kuras ir viegli norīt. Tajās nav nekādu papildu vielu apjomam, nav sastāvdaļu, kuras ir pievienotas niecīgās devās saraksta pagarināšanai, nav stimulantu un citu lieko vielu. DEDICATED PACK ir jālieto katru dienu noteiktā laikā un jau pēc dažām dienām tu sajutīsi efektu.

 

Lietošana:

DEDICATED AM PACK – no rīta, kopā ar brokastīm

DEDICATED PM PACK – vakarā, stundu pirms miega

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli