Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SCITEC NUTRITION VITA GREENS FRUIT 360g

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SCITEC NUTRITION VITA GREENS FRUIT 360g

Scitec Nutrition
34,99€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

VITA GREENS & FRUITS

Izcila zaļumu formula ar 37 dabīgām sastāvdaļām!

 

VITA GREENS & FRUITS ir mūsu labākā zaļumu formula ar virkni dabīgo sastāvdaļu, vitamīnu un minerālu. Vitamīni un minerāli ir neaizvietojamas vielas mūsu uzturā, kuras ir regulāri jāuzņem, lai uzturētu labu veselību un sportiskos rezultātus. Daudziem cilvēkiem ir grūtības uzņemt nepieciešamo dārzeņu un augļu daudzumu sava parastā uztura plāna ietvaros dažādu iemeslu dēļ (negaršo, nav laika gatavot utt.), bet mēs nākam ar risinājumu: VITA GREENS & FRUITS satur 18 dažādus dārzeņus un 8 dažādus augļu avotus vienā porcijā. Formulai ir pievienoti arī gremošanas enzīmi un astragīns!

 

VITA GREENS & FRUITS satur arī adaptīvos augus. Kviešu dzinumi un Spirulina palīdz kontrolēt svaru, samazinot izsalkumu. Rheishi sēnes palīdz stiprināt imunitāti. Miežu dzinumi aizsargā šūnas no oksidatīvā kaitējuma.

 

VITA GREENS & FRUITS satur arī B vitamīnu kompleksu un C vitamīnu, kā arī neaizvietojamos minerālus, ieskaitot selēnu un cinku. Vitamīns C sekmē normālu imūnsistēmas un nervu sistēmas funkcionēšanu, kā arī samazina nogurumu un vājumu. Vitamīns D palīdz audzēt un uzturēt muskuļus un imūnsistēmas funkciju, kā arī sekmē normālu kalcija un fosfora uzsūkšanos un izvadīšanu. Vitamīns K2 normalizē asins recēšanu un kaulu stiprību. Cinks palīdz reproduktīvās funkcijas darbībai – auglībai un normālam testosterona līmenim, kā arī normālam makroelementu metabolismam. Magnijs stiprina nervu sistēmas darbību, regulē muskuļu kontrakcijas, ieskaitot sirds muskuli, kā arī olbaltumvielu sintēzi. Tāpat palīdz arī uzturēt normālu kaulu un zobu veselību. Selēns stimulē vairogdziedzera funkcijas un normālu matu un nagu augšanu.

 

*Šos apgalvojumus ir zinātniski pierādījusi Eiropas pārtikas drošības institūcija (EFSA).

 

Lietošana:

Sajaukt 1 porciju (20 g) ar 300 ml ūdens katru dienu. Dzert 30 minūtes pirms maltītes. Nav paredzēts kā vienīgais uztura avots!

 


Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

options

Aktuāli