Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

QNT VEGAN PROTEIN

QNT

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

QNT VEGAN PROTEIN

QNT
Iepakojums:
500 grams
Porcijas iepakojumā:
25
Ražotāji
QNT
Kategorija:
Proteīni
Bezglutēna produkti
Vegāniem un veģetāriešiem
15,99€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Vegan Protein ir ideāls papildinājums veģetāriešiem vai vegāniem, kuri meklē papildu augstas kvalitātes olbaltumvielu avotu. Tas ir sertificēts arī bez sojas, bez laktozes un bez cukura. Vegānu olbaltumvielas ar 73 kalorijām vienā porcijā 20 g ir īpaši ieteicamas cilvēkiem, kuri ievēro diētu vai vēlas saglabāt piemērotību. Ar savu garšīgo garšu vegānu olbaltumvielas ātri kļūs par olbaltumvielu izvēli cilvēkiem, kuri dod priekšroku alternatīviem olbaltumvielu avotiem.


Zirņu un rīsu olbaltumvielas


Vegan Protein unikālā formula ir līdzsvarots zirņu un rīsu olbaltumvielu maisījums, kas ir divi no labākajiem pieejamajiem augu izcelsmes olbaltumvielu avotiem. Pirmais, zirņu proteīns, ir ļoti viegli sagremots un ātri uzsūcas organismā. Tas ir arī bagāts ar sazarotās ķēdes aminoskābēm (BCAA), kas ir īpaši svarīgi ķermeņa atjaunošanai un muskuļu šķiedru atjaunošanai pēc intensīvas fiziskas piepūles. Otrais, rīsu proteīns, ir lielisks augu olbaltumvielu avots, un tas ir īpaši vērtīgs cilvēkiem, kuri cieš no laktozes nepanesības.


Nullēta laktoze, bezglutēns


Patiešām, viena no dārzeņu olbaltumvielu maisījuma Vegan Protein priekšrocībām ir tā, ka tas ir piemērots ikvienam cilvēkam ar laktozes vai lipekļa nepanesamību, jo atšķirībā no tradicionālajiem sūkalu proteīniem tas nesatur nevienu no tiem. Nevienam neatlika veģetārie proteīni. Ja jums vienmēr ir bijis grūti atrast olbaltumvielu, kas atbilst jūsu dzīvesveidam, tagad esat atradis pareizo!


Ideāli piemērots svara kontrolei.


Vegānu olbaltumvielas ir ideāli piemērotas arī cilvēkiem, kuri vēlas zaudēt svaru vai vēlas to saglabāt stabilizācijas periodā. Patiešām, tajā nav cukura, un katrā porcijā tikai 73 kalorijas!


Rakstīt atsauksmi

options

Aktuāli