Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SCITEC NUTRITION PROTEIN PUDDING

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SCITEC NUTRITION PROTEIN PUDDING

Scitec Nutrition
Iepakojums:
400 grams
Porcijas iepakojumā:
40
Ražotāji
Scitec Nutrition
Kategorija:
Uztura aizvietotāji
Uztura aizvietotāji un papildinātāji
Produkti gatavošanai
Functional food
17,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

PROTEIN PUDDING

Izsmalcināts deserts ar kazeīnu un sūkalu proteīnu.

Kas ir pirmais, kas ienāk tev prātā, dzirdot “puddings”? Protams, ka gardais deserts, kas liek sajust vainas apziņu jau pēc pirmā kumosa. Bet mēs esam pārliecināti, ka īstam ēdienam, piemēram, kā mūsu PROTEIN PUDDING, vajadzētu saturēt tikai nozīmīgas sastāvdaļas. Tāpēc šis deserts ir olbaltumvielām bagāts. Lai uzlabotu šī sportiskā deserta uzturvērtību mēs pievienojām divus augstākās kvalitātes olbaltumvielu avotus (kazeīnu un sūkalu proteīnu).

 

Olbaltumvielas sekmē muskuļu masas augšanu un uzturēšanu, kā arī palīdz saglabāt veselus kaulus!* Šī deserta sastāvā nav cukura!

 

*Šos apgalvojumus ir zinātniski pierādījusi Eiropas pārtikas drošības institūcija (EFSA) un ir atļāvusi Eiropas Komisija (EK).

 

Lietošana:

Izmantojiet šeikeri, lai sajauktu 1 porciju (40 gramus) pulvera ar 250 ml ūdens un labi sakratiet, kamēr tas sabiezē. Tad ielejiet to bļodā un ķerieties pie karotes, lai to izbaudītu kā desertu pēc maltītes vai aizvietotu ar to vienu no maltītēm. Atdzesēts tas garšo vēl labāk! Sajaukto masu izlietojiet 2 dienu laikā, uzglabājiet 4°C!

 

Informācija par alergēniem:

Izgatavots rūpnīcā, kur tiek pārstrādāts piens, olas, glutēns, soja, zemesrieksti, rieksti, selerijas, zivis un vēžveidīgie.

 

 

Rakstīt atsauksmi

options

Aktuāli