Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Olimp Sport Nutrition Fat burner MCT Oil 400 ml

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Olimp Sport Nutrition Fat burner MCT Oil 400 ml

Olimp Nutrition
11,99€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

MCT eļļa ir īpaši koncentrēts vidēja garuma ķēžu triglicerīdu avots. Vidējo ķēžu triglicerīdi ir tauki, kas dabiski atrodami kokosriekstu un palmu kodolu eļļā.

Vidējo ķēžu triglicerīdi ir vieglāk sagremojami nekā citu veidu tauki, līdz ar to tie labāk uzsūcas kuņģa un zarnu traktā un tiek ātrāk pārstrādāti aknās. Šis straujais sagremošanas process nodrošina to, ka šie tauki tiek izmantoti enerģijai, nevis uzkrāti organismā.

Daudzos pētījumos pierādīts, ka, ievērojot veselīgu uzturu un aizvietojot citus taukus ar vidējo ķēžu triglicerīdu eļļu, ir iespējams samazināt ķermeņa svaru. Tas iespējams, jo vidējo ķēžu triglicerīdi satur mazāk kaloriju, mazina ēstgribu un nodrošina sāta sajūtu, kā arī veicina tauku un kaloriju dedzināšanu.

Take 1/2 spoonful 2 times a day with a meal for the first 2 days, gradually increasing the amount every 3 days until the optimum dosage is achieved: 1-3 spoons 2 times a day. 

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli