Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SCITEC NUTRITION FIBERS ENZYMES RX BOX

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SCITEC NUTRITION FIBERS ENZYMES RX BOX

Scitec Nutrition
15,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

FIBERS & ENZYMES RX

 

Ar beta-glukānu un gremošanas enzīmiem!

 

BAGĀTS ŠĶIEDRVIELĀM!

PAROCĪGI VIENAS PORCIJAS IEPAKOJUMI!

 

Šķiedrvielas arvien biežāk tiek atzītas par svarīgiem makronutrientiem. 20-30 grami šķiedrvielu cilvēkam ir jāuzņem dienā, lai uzturētu normālu gremošanas sistēmas darbību. Diemžēl daudzi neuzņem vajadzīgo šķiedrvielu daudzumu, kā rezultātā rodas dažādas gremošanas problēmas. Pievienojot vienu porciju Fibers&Enzymes RX jūsu iecienītajam dzērienam (arī proteīna kokteilim), jūs uzņemsiet 5 gramus sešu dažādu augu šķiedrvielu (no āboliem, bambusa, miežiem, auzām, kviešiem un cigoriņu inulīnu). Gremošanas formulai ir pievienots arī enzīmu kokteilis ar papaīnu un bromelaīnu!

 

Beta-glukāni veicina holesterīna līmeņa normalizēšanos asinīs. Labvēlīgs efekts iestājas, uzņemot ik dienu 3 g beta-glukānu no auzām, klijām, miežiem, miežu klijām vai no šo beta-glukānu sajaukuma. Vitamīns C palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa un sekmē normālo kolagēna veidošanos skrimšļu, kaulu, asinsvadu, smaganu, zobu audos un ādas normālai funkcionēšanai.

 

Vitamīns C sekmē arī organisma imūnsistēmas darbību pēc intensīvām fiziskām slodzēm (efektivitāte tiek panākta, ja lieto 200 mg katru dienu papildu ieteicamajai C vitamīna dienas devai)!*

 

*Zinātniski pierādījusi Eiropas Pārtikas drošības organizācija (EFSA) un ir apstiprinājusi Eiropas Komisija.

 

Lietošana

Pievienot 1 iepakojumu savam iecienītajam dzērienam vienreiz dienā (var lietot arī ar proteīna kokteili).

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli