Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SCITEC NUTRITION G-BOMB 2.0

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SCITEC NUTRITION G-BOMB 2.0

Scitec Nutrition
Ražotāji
Scitec Nutrition
Kategorija:
Glutamīns
Enerģijas palielināšana
35,00€

Ārkārtēji pazīstama un populāra aminoskābe L–glutamīns sastāda līdz 60% no kopējām aminoskābēm skeleta muskuļos un nepieciešama lielos daudzumos mūsu organismam. Tā nepieciešama imūnsistēmas un veselības kopumā uzturēšanai.

Scitec Nutrition G–Bomb 2.0 palielina olbaltumvielu sintēzi, samazina muskuļu katabolizmu un kontrolē kortizola līmeni, kā arī palielina šūnu apjomu. Papildinājumā, glutamīns spējīgs palielināt augšanas hormona līmeni līdz 400%. Un tas nav viss, glutamīns regulē cukura līmeni asinīs un palielina glikogēna rezerves. Pētījumi parādīja, ka pēc intensīva treniņa, glutamīna līmenis krītas par 50%.

Vienīgā problēma ar piedevām, kas satur glutamīnu sastāv tajā, ka tās satur brīvo L–glutamīnu, kas ir ļoti jūtīgs un nepastāvīgs. Turklāt, tas galvenokārt «nosēžas» zarnu traktā un imūnsistēmā. Kaut gan ļoti svarīgi ir barot šīs sistēmas pienācīgai veselībai, vienkāršā L–glutamīna forma vienkārši nav paredzēta, lai būtiski aizskartu muskuļu šūnas. Lai atrisinātu šo problēmu, Scitec Nutrition G–Bomb 2.0 balstās uz glutamīna modernās matricas, kurai ir četri glutamīna tipi! Mēs vēl iekļaujam brīvo glutamīnu, lai «barotu» zarnu traktu un imūnsistēmu, taču, citas stabilās formas ar to dažādām farmokokinētiskajām īpašībām ir spējīgas sasniegt muskuļu šūnas un nodrošināt glutamīna piedevu maksimālo atdevi.

Ko satur GBomb 2.0:

Barības vielu daudzums vienā produkta devā (1 mērkarote ~ 14 g):

Kalorijas – 14 kcal

Cukurs – 0

G-BOMB glutamīna matrica – 10 050 mg:

  • mikronizēts L–glutamīns, L–alanīns, L–glutamīns, L–glutamīnskābe, alfa–KG kalcijs, Pteroyl–L–glutamīnskābe.

Palīgkomplekss: citrusu ekstrakts (naringīns), Bioperine.

Kopā ogļhidrāti – 3,5 g

Folijskābe – 30 mkg

Ingredienti: L–glutamīns, maltodekstrīns, paskābinātājs (citronskābe), mākslīgie saldinātāji (K acesulfāms, sukraloze), aromatizētāji, krāsvielas, trikalcija fosfāts, citrusu (augļi) ekstrakts, alfa–KG kalcijs, L–alanīns, L–glutamīnskābe, mikronizētais L–glutamīns, Bioperine®, folijskābe.

Rakstīt atsauksmi

Jūs jau apskatījāt

options

Aktuāli