Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Dedicated Nutrition IG-One

  • Akcija

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Dedicated Nutrition IG-One

Dedicated Nutrition
Iepakojums:
50 kapsulas
Porcijas iepakojumā:
50
Ražotāji
Dedicated Nutrition
Kategorija:
Specializētie produkti
Masas palielināšana
17,99€
29,50€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

DEDICATED IG-ONE ir unikāls produkts, kas pārkārto barības vielas. Izstrādāts speciāli nopietniem atlētiem, IG-ONE sekmē tavu rezultātu un uzlabo izskatu jau dažu minūšu laikā.

 

IG-ONE ir paredzēts tam, lai nogādātu ārkārtīgi lielas ogļhidrātu un olbaltumvielu devas muskuļaudos un nekavējoties sniegtu tev manāmu un jūtamu rezultātu. Barības vielas nonāk muskuļaudos milzīgās devās, kas ļauj tev audzēt lieso muskuļu masu un nodzīt liekos taukus, sekmēt apetīti un pampinga efektu, kā arī celt spēka rādītājus un uzlabot venozitāti.

 

Daudzi kļūdaini uzskata, ka viss noslēpums ir testosteronā. Bet patiesībā visu izšķir insulīns. Un kopā ar IG-ONE tavs insulīna potenciāls tiks pilnībā izmantots. Vairākums sportistu cīnās vai nu ar lieko tauku dedzināšanu, vai nu ar muskuļu masas uzņemšanu tieši nesabalansēta insulīna līmeņa dēļ. IG-ONE izlīdzina šo balansu ar Glut4 aktivizēšanu. Glut4 ir unikāls gēns, kas atbild par ogļhidrātu un olbaltumvielu uzsūkšanos muskuļu šūnās, nevis tauku šūnās. Un beidzot tu varēsi ēst vairāk olbaltumvielu un ogļhidrātu, lai barotu savu ķermeni vēl intensīvākiem treniņiem un vēl labākai muskuļu augšanas stimulācijai.

 

Lietošana:

1 kapsula 15 minūtes pirms brokastīm vai jebkuras citas ēdienreizes, kurā tu uzņem vismaz 60 gramus ogļhidrātu

 

Treniņu dienās: 1 kapsula 15 minūtes pirms tu ēd savu primstreniņa maltīti, kurā ir vismaz 60 grami ogļhidrātu. Un vēl labāks rezultāts ir iespējams, ja IG-ONE tiek lietots kopā ar 3-6 kausiņiem #GAINZ.

 

Maksimālā deva: 2 atsevišķas porcijas dienas laikā ar 6 stundu intervālu.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli