Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Dedicated Nutrition BCAA Sensation

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Dedicated Nutrition BCAA Sensation

Dedicated Nutrition
Iepakojums:
345 g
Porcijas iepakojumā:
30
Ražotāji
Dedicated Nutrition
Kategorija:
Aminoskābes
BCAA
Atjaunošanās
Treniņa laikā
30,00€

BCAA Sensation ir unikāls dzēriens ar sazarotām aminoskābēm, kas baro sportista organismu treniņa laikā. Pētījumi ir pierādījuši, ka sazarotās aminoskābes ir ārkārtīgi svarīgas muskuļu veidošanai un atjaunošanās procesam pēc treniņa. BCAA Sensation satur virkni jaunākās paaudzes sastāvdaļu, kas papildina produkta efektivitāti, lai nodrošinātu maksimālu rezultātu, izturību un muskuļu augšanu. Visas BCAA Sensation sastāvdaļas mijiedarbojas pilnvērtīgam rezultātam. Šis kokteilis ir absolūti nepieciešams katram sportistam, kura mērķis ir muskuļu masas pieaugums, bet kurš arī atceras par pareizas atjaunošanās nozīmi.

 

Kā jau visi DEDICATED NUTRITION produkti, BCAA Sensation formula arī nav nekāds noslēpums. Mēs atklājam sastāvu klientiem, jo mums nav jāslēpjas aiz elegantām frāzēm “patentētā formula”, kas būtībā neko neatklāj par produkta patieso sastāvu un sastāvdaļu īpatsvariem tajā. Un mēs nepievienojam liekās ainoskābes un tukšus bagātinātājus, kuri tika padara sastāva joslu uz etiķetes garāku.

 

BCAA Sensation nodrošina tūlītēju efektu, pateicoties pārbaudītām un savu efektivitāti pierādījušām sastāvdaļām klīniski svērtās un efektīvās devās. BCAA Sensation ļaus tev trenēties vēl intensīvāk, augt un atjaunoties ātrāk nekā jebkad agrāk.

 

Lietošana:

Sajaukt 1-2 kausiņus ar 200-500 ml auksta ūdens. TRENIŅU DIENĀS: 1-2 kausiņus sajaukt ar 200-500 ml auksta ūdens un dzert pirms treniņa un treniņa laikā.

Rakstīt atsauksmi

Jūs jau apskatījāt

options

Aktuāli