Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Olimp Sport Nutrition Chela-Mag B6 Forte

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Olimp Sport Nutrition Chela-Mag B6 Forte

Olimp Nutrition
11,50€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Apraksts Olimp Chela-Mag B6 Forte Magnijs Minerāļi Vitamīni Un Minerālvielas

Olimp Chela-Mag B6 Forte ir uztura bagātinātājs, kas satur ļoti absorbējamu magnija formulu Albical ™ aminoskābju helāta (magnija bisglicāta) veidā, kas bagātināts ar B6 vitamīnu, kas metaboliskajā procesā sadarbojas ar magniju.

  • palīdz pareizai muskuļu darbībai kopā ar vitamīnu B6, tas palīdz nervu sistēmas pareizai darbībai un uztur pienācīgas psiholoģiskas funkcijas, kā arī noguruma un noguruma mazināšanai.
  • palīdz saglabāt veselus kaulus un zobus
  • palīdz uzturēt elektrolītu līdzsvaru
  • palīdzēt pareizai enerģijas vielmaiņai un palīdz pareizai proteīnu sintēzei.

Uztura fakti Olimp Chela-Mag B6 Forte Magnijs Minerāļi Vitamīni Un Minerālvielas

Servēšanas izmērs: 1 kapsula
Porcijas uz konteinera: 60

Porcijas lielums:
Magnijs 250 mg (66% *)
B6 vitamīns 2 mg (143% *)

Lietošanas norādījumi Olimp Chela-Mag B6 Forte Magnijs Minerāļi Vitamīni Un Minerālvielas

Norijiet Chela Mag B6 Forte 1 kapsulu vienu reizi dienā pēc galvenās ēdienreizes vai apmēram 1 stundas pirms gulētiešanas.

Brīdinājumi:

Konsultējieties ar savu ārstu, pirms lietojat šo produktu. Sievietes grūtniecības un zīdīšanas laikā konsultējas ar ārstu par zāļu lietošanas iespējām. Ja Jums kāda iemesla dēļ ir medicīniska uzraudzība, pirms produkta lietošanas konsultējieties ar savu ārstu. Samaziniet vai pārtrauciet lietot, ja parādās nervozitāte, trīce, miegainība, apetītes zudums vai slikta dūša. Nav paredzēts personām, kas jaunākas par 18 gadiem. Sargāt no bērniem. Pirms lietojat šo vai jebkuru citu uztura bagātinātāju, kā arī pirms sākat apmācību programmu, konsultējieties ar savu ārstu vai citu ekspertu. Nepārsniedziet ieteicamo devu. Lietošanas laikā patērē pietiekami daudz ūdens. Sargāt no bērniem. Nelietojiet bagātinātājus kā pilnīgu aizstājēju līdzsvarotai uzturam!

Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu, ārstētu vai novērstu kādu slimību.

Papildus informācija

Pirms šī vai jebkura cita uztura bagātinātāja lietošanas konsultējieties ar savu ārstu vai citu speciālistu. Glabājiet bērniem nepieejamā vietā. Nepārsniedziet ieteicamo devu. Produkta lietošanas laikā patērējiet pietiekami daudz ūdens. Nelietojiet uztura bagātinātāju kā daudzveidīga un sabalansēta uztura aizvietotāju! Šis uztura bagātinātājs nav paredzēts, lai diagnosticēt, ārstēt vai novērst jebkuras slimības.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli