Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

C4 Ripped 120 capsules

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

C4 Ripped 120 capsules

CELLUCOR
Iepakojums:
120 kapsulas
Porcijas iepakojumā:
30
Ražotāji
CELLUCOR
Kategorija:
Tauku dedzinātāji
Izturībai
Enerģijas palielināšana

Pirmsslodzes produkts, kas sniedz strauju enerģijas pieplūdumu, uzlabo koncentrēšanās spējas un veicina tauku dedzināšanu.Leģendārais enerģētiķis C4 Ripped tagad pieejams arī kapsulu formātā!


Šis produkts apvieno efektīvās sastāvdaļas no Cellucor C4 pirmsslodzes enerģētiķa ar elementiem, kas veicina tauku zudumu, piemēram, L-karnitīnu, zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, kajēnas piparu un raibās nātres ekstraktus.


Visām šīm sastāvdaļām ir būtiska nozīme organisma tauku vielmaiņā. Piemēram, raibās nātres sakņu ekstrakts palielina organisma spēju noārdīt taukus. L-karnitīns ir aminoskābe, kas atbrīvo taukskābes no tauku rezervēm, lai tās varētu tikt izmantotas enerģijas ražošanai, pietam šo procesu veicina arī kajēnas pipraru ekstrakts. L-karnitīns piedalās arī cukura līmeņa regulācijā, nepieļaujot tā straujas svārstības pat pēc ogļhidrātiem bagātas maltītes - tas samazina glikozes pārvēršanu taukos. Trenējies ar pilnu atdevi, kamēr organisms pastiprināti dedzina taukus!


Lietošana:

Lietot 1 porciju (4 kapsulas) no rīta vai agrā pēcpusdienā. Lietot kopā ar ēdienu. Nelietot mazāk nekā 6 stundas pirms miega. Nelietot vairāk par 8 kapsulām dienā.

Rakstīt atsauksmi

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli