Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

First Endurance PRERACE POWDER

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

First Endurance PRERACE POWDER

First Endurance
Iepakojums:
98 grams
Porcijas iepakojumā:
20
Ražotāji
First Endurance
Kategorija:
Specializētie produkti
Pirmstreniņa
Izturībai
Enerģijas palielināšana
Profesionāļiem

KLĪNISKI PIERĀDĪTS EFEKTS ĀTRUMAM

PreRace ir revolucionārs pirmstreniņa produkts, kas ir īpaši izstrādāts izturības sporta veidu sportistiem, barojot prātu un piešķirot dzirksti sirdij gan treniņā, gan sacensībās. PreRace formula nodrošina visas nepieciešamās uzturvielas, lai palielinātu psihisko izturību, palielinātu noguruma laiku, palielinātu maksimālo darba jaudu, padarītu prātu skaidru un palielinātu muskuļu piesātinājumu ar skābekli.

Produkts satur 200mg kofeīna (RedBull satur tikai 80mg kofeīna), 3000mg taurīna (trīs reizes vairāk kā RedBull), 350mg kvercetīna un patentēto neirostimulantu kompleksu.

PreRace ir bezgaršas pulveris, ko var pievienot jebkādas garšas primstreniņa kompleksam vai dzērienam, ko lieto treniņa laikā, piemēram, EFS.

 

PRERACE KLĪNISKAIS PĒTĪJUMS 40K LAIKA IZMĒĢINĀJUMI

Dienviddakotas Štata Universitāte veica neatkarīgu PreRace pulvera pētījumu, lai noteiktu tā efektivitāti riteņbraucēju izturības braucienā. Dubultaklajā placebo kontrolētajā pētījumā piedalījās septiņi trenēti riteņbraucēji, kuri veica 40 km laika braucienu. Katram riteņbraucējam bija jāveic divi mēģinājumi. Pirmajā braucienā sportists saņēma placebo vai PreRace, kas bija sajaukts ar vienu EFS devu 30 minūtes pirms brauciena. Pēc nedēļas riteņbraucēju grupas tika samainītas un saņēma pretējo preparātu (tie, kas saņēma placebo pirms nedēļas, šoreiz saņēma PreRace, un otrādi).

-       Sportisti, kuri lietoja preparātu, uzrādīja par 3 minūtēm un 17 sekundēm labāku laiku nekā tie, kas saņēma placebo

-       Jauda palielinājās par 15 vatiem

-       Laktāta slieksnis pieauga

-       Sirds ritms būtiski nemainījās

-       Pārslodzes apjoms gandrīz nepieauga

 

Maksimizē rezultātu

PreRace nav tikai sacensību dienas uztura bagātinātājs. Izmantojiet PreRace līdz pat divām reizēm nedēļā, kad veicat intensīvākos treniņus, lai maksimizētu treniņu. Tas ļaus jums labāk sagatavoties sacensību dienai.

 

 

Rakstīt atsauksmi

Līdzīgi produkti

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli