Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

QNT WATERLESS EXCESS WATER 90 CAPS

QNT

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

QNT WATERLESS EXCESS WATER 90 CAPS

QNT
Iepakojums:
90 kapsulas
Porcijas iepakojumā:
30
Ražotāji
QNT
Kategorija:
Tauku dedzinātāji
Omega tauku dedzināšanai
Svara nomešana
15,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Ūdens aizture jutīgās vietās, piemēram, jostasvietā, gurnos un gurnos, ir problēma, kuru sievietes labi apzinās. Waterless  ir produkts, kas īpaši paredzēts šīs problēmas apkarošanai. Izstrādāts, izmantojot ļoti rūpīgi izvēlētu dabisko augu, ieskaitot pienenes, maisījumu, tas palīdzēs samazināt nevēlamo lieko ūdeni. Daudzām sastāvdaļām, kuras veido bezūdens, ir ūdens izdalīšanās efekts, kas palīdz ķermenim noņemt lieko ūdeni, izmantojot dažādus mehānismus.


Kas ir ūdens aizture?

Waterless  var izraisīt vairāki faktori: augsta temperatūra, pārāk ilgi negulēšana vai nesēdēšana, slikta uztura (pārāk daudz sāls). Dažām sievietēm pirms menstruācijas vai citu vielmaiņas iemeslu dēļ var rasties ūdens aizture. Šī situācija var izraisīt tūsku (tā saukto "tūsku"), īpaši jūtama ekstremitātēs, piemēram, rokās, pēdās, kājās vai potītēs. Citi simptomi var būt stīvas locītavas, vēdera uzpūšanās vai pēkšņs svara pieaugums.


Iegūstiet slaidu figūru, izmantojot Waterless

Waterless palīdz arī sievietēm sasniegt plānāku figūru, novēršot lieko ūdeni. Tiem, kas aktīvi uzrauga savu siluetu, šī noteikti ir laba izvēle, lai svara zaudēšanas režīmam pievienotu Waterless, jo tas uzsvērs efektu, lai sasniegtu optimālus rezultātus.


Lietošana: Optimāla efekta sasniegšanai pirms miega rekomendēpieņemt 3 Waterless kapsulas ar lielu ūdens glāzi.Rakstīt atsauksmi

options

Aktuāli