Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

OLIMP SPORT NUTRITION Ulgrip HOT

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

OLIMP SPORT NUTRITION Ulgrip HOT

Olimp Nutrition
Iepakojums:
10 Packs
Porcijas iepakojumā:
10
Ražotāji
Olimp Nutrition
Kategorija:
Vitamīni un minerālvielas
Veselība, skaistums, ilgs mūžs

Ulgrip ™ HOT ir uztura bagātinātājs pulvera veidā sildoša dzēriena pagatavošanai. Preparāta sastāvdaļas veicina vieglāku atkrēpošanu un mazina rīkles kairinājumu - klepu, aizsmakumu, sausumu.


Ulgrip ™ HOT ir speciāli izstrādāts plūškoka, liepas, kumelīšu un vitamīnu (C, B6, niacīns) un minerālvielu (cinks, selēns) ekstraktu maisījums, kas izgatavots uz dabisko aveņu pulveru un upeņu koncentrāta bāzes, papildus papildināts ar beta-glikānu. un rutina.


Plūškoka, liepu un kumelīšu ekstrakti, līdzīgi kā C vitamīns (mikrokapsulētu PureWay-C®L-askorbīnskābes formā), B6 ​​vitamīns, cinks un selēns - ir sastāvdaļu sastāvs, kas ietekmē pareizu imūnsistēmas darbību, tādējādi pastiprinot ķermeņa dabisko izturību.

Turklāt kumelīšu un liepu ekstrakti nomierina rīkli un balss saites, it īpaši kairinājuma gadījumā. Turklāt liepas ekstrakts atvieglo atkrēpošanu, kas palīdz uzturēt pareizu elpošanas sistēmas darbību. Plūškoka ekstrakts palīdz mazināt klepu un aizsmakumu.


Preparāts satur cinku (Albion® aminoskābes helātu formā), kas palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa. Niacīns, C un D vitamīns labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu, kā arī samazina nogurumu un nogurumu, kā arī palīdz uzturēt pareizu enerģijas metabolismu.

Beta-glikāns (beta-1,3 / 1,6-D-glikāns) pieder pie savienojumiem no polisaharīdu grupas, dabiski sastopami alus rauga Saccharomyces cerevisiae šūnu sieniņās; ir afinitāte pret imūnsistēmas elementiem (makrofāgi, neitrofīli, limfocīti).

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli