Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Olimp Sport Nutrition PLATINUM GINSENG 550 SPORT EDITION

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Olimp Sport Nutrition PLATINUM GINSENG 550 SPORT EDITION

Olimp Nutrition
Iepakojums:
60 kapsulas
Porcijas iepakojumā:
60
Ražotāji
Olimp Nutrition
Kategorija:
Multivitamīni un minerālvielas
Veselība, skaistums, ilgs mūžs

PIRMAIS SPORTA GINSENG MEGA DOSE 550 mg, ko piedāvā Olimp Sport Nutrition®!


Žeņšeņs (Panax ģints) ir augu izcelsmes uztura bagātinātājs ķīniešu medicīnā, kuru, visticamāk, lieto sportisti un fiziski aktīvi cilvēki. Panax ģintī ietilpst daudzgadīgie augi, kuru izcelsme ir Amerikā (latīņu valodā: Panax quinquefolius) un Āzijā (latīņu valodā: Panax žeņšeņs). Ģintī bieži ietilpst arī Sibīrijas žeņšeņs (lat. Eleutherococcus senticosus), kas faktiski pieder pie Eleutherococcus ģints. Žeņšeņu lieto fiziski aktīvi cilvēki, t.i. uzlabot sirds un asinsvadu sistēmas darbību, paaugstināt aerobo un anaerobo efektivitāti, kā arī uzlabot garīgās spējas.


Zinātniskie pētījumi liecina, ka žeņšeņu var veiksmīgi lietot gan sportisti, gan fiziski aktīvi cilvēki. Daudzi zinātnieki to uzskata par ergogēnu vielu, tas ir, par vielu, kas pēc ievadīšanas palīdz uzlabot sportisko sniegumu. Papildu žeņšeņa priekšrocība ir tā atbalstošā ietekme uz erektilās disfunkcijas veidošanos. Neaizmirstiet par labi zināmajām žeņšeņa īpašībām, tas ir, par koncentrēšanās, koordinācijas, modrības uzlabošanu un pareizas vitalitātes uzturēšanu. Fiziski aktīviem cilvēkiem noteikti noderēs žeņšeņa pleiotropā iedarbība.


BIOAKTĪVI SASTĀVDAĻAS PLATINUM GINSENG ™ SPORT EDITION 550 mg


Aktīvās un neaktīvās ķīmiskās sastāvdaļas, kas iegūtas no Panax žeņšeņa ģints, var iedalīt četrās galvenajās kategorijās: saponīni, poliacetilēni, saharīdi, kā arī fenola savienojumi un ēteriskās eļļas.


1. Triterpēna saponīni ir galvenie bioloģiski aktīvie žeņšeņa savienojumi, ko sauc par ginsenosīdiem vai panaxosides. No ķīmiskā viedokļa ginsenosīdi ir glikozīdiski savienojumi, kas sastāv no aglikona (bez cukura daļas) un cukura daļām. Tiek lēsts, ka ginsenosīda saturs Panax žeņšeņā ir mazāks par 10%. Interesanti, ka Amerikas žeņšeņa (latīņu Panax quinquefolium) lapās un kātos var būt aktīvāki savienojumi nekā tā saknēs - 15,72% pret 3,62%.


2. Poliacetilēni ir otrs aktīvākais savienojums (pēc ginsenosides) Panax žeņšeņā. Tie nāk no taukskābēm un visbiežāk tiek sintezēti no oleīnskābes un polinepiesātinātajām taukskābēm. Speciālajā literatūrā ir sniegta informācija par to pretinfekciozo, pretsāpju, preagregāciju un fibrinolītisko iedarbību.


3. Saharīdi ir vēl viens savienojumu veids, kas atrodas aprakstītajā augā. Es domāju monosaharīdus, oligosaharīdus un polisaharīdus. Lielākā daļa no tām uzkrājas saknē.


4. Fenola savienojumi galvenokārt ir atbildīgi par antioksidanta iedarbību. Visizplatītākajā Panax žeņšeņā ietilpst: campferol, campferol-3-O-glycogalactoside and campferol-3-O-galactoside.


Miežu ekstrakts (Hordeum vulgare L.) uzlabo koncentrāciju, palielina fiziskās aktivitātes, novērš nogurumu un nepatiku pret fizisko un psiholoģisko stresu.Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli