Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

OLIMP NUTIRITON AAKG 1250 MEGA CAPS

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

OLIMP NUTIRITON AAKG 1250 MEGA CAPS

Olimp Nutrition
Iepakojums:
120 kapsulas
Porcijas iepakojumā:
120
Ražotāji
Olimp Nutrition
Kategorija:
Aminoskābes

Atslēgvārdi: OLIMP NUTIRITON AAKG 1250 MEGA CAPS

L-arginīns ir viena no slavenākajām sportistu barības vielām, kuru no bioķīmiskā viedokļa uzskata par aminoskābi. Arginīna galvenā īpašība ir tā spēka palielināšanās un apmācāmās personas izturība. Uzlabojot slāpekļa oksīda (NO) ražošanu un izdalīšanos, paplašinās asinsvadi un palielinās asins piegāde. Rezultāts ir palielināts asiņu, skābekļa un barības vielu sadalījums muskuļos. Uztura uzlabošana rada ideālus apstākļus viņu attīstībai un tādējādi atvieglo svara attīstību. Labāka nepieciešamās muskuļu degvielas pārnešana ļaus vieglāk iegūt “muskuļu sūkņa” efektu, kas praksē galu galā palielinās jūsu izturību un mazinās nogurumu.

Lai arī arginīnam ir raksturīgs mobilizējošs efekts, pašu papildinājumu var izmantot kā līdzekli intensīvas fiziskās aktivitātes rādītāju samazināšanai. Kā? Arginīns tiek pārveidots citās aminoskābēs, piemēram, citrulīnā un ornitīnā, ar kurām tas ir iesaistīts urīnvielas ciklā. Progresējošu reakciju kaskāde ļauj noņemt lieko kaitīgo urīnvielu, radot piemērotu vidi paaugstinātai ATP sintēzei, paātrinot muskuļu masas attīstību.


Arginīna īpašības:

- Paaugstināta muskuļu izturība un izturība

- Palielināts uztvertā noguruma slieksnis

- Efektīvāka reģenerācija.


Lietošana: fiziskas piepūles laikā - 1 kapsula pirms un pēc treniņa un / vai pirms miega. Personām, kuras cenšas saglabāt seksuālo efektivitāti - 1-2 kapsulas pirms seksuālās aktivitātes.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli