Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Olimp Sport Nutrition Ashwagandha 600 sport

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Olimp Sport Nutrition Ashwagandha 600 sport

Olimp Nutrition
Iepakojums:
60 caps
Porcijas iepakojumā:
60
Ražotāji
Olimp Nutrition
Kategorija:
Nakts atjaunošanās
Multivitamīni un minerālvielas
Sievietēm
Vīriešiem
Uztura bagātinātājs

 SAMAZINA STRESU

  • Saskaņā ar pētījumu, kurš tika veikts 2012.gadā, ir pierādīts, ka ashwagandha ir ļoti noderīga, lai samazinātu stresu un tā radītās sekas. Cilvēkiem, kuri cieš no stresa izraisītiem traucējumiem, lietojot ashwagandha, bija zemāks stresa hormonu (kortizola) līmenis.
  • Ashwagandha sniedz lieliskus rezultātus gan akūta, gan hroniska stresa gadījumā. Tā darbojas kā tonizējošs līdzeklis un palīdz organismam pielāgoties stresa apstākļiem, stiprina nervu sistēmu, kā arī virsnieru darbību. Tā atjauno ķermeni un prātu, kā arī uzlabo miega kvalitāti. Tiek uzskatīts, ka mūsdienās tā dara brīnumus.

VEICINA SMADZEŅU DARBĪBU

  • Saskaņā ar pētījumu, kurš tika veikts 2012.gadā, ir pierādīts, ka Ashwagandha ir efektīva Alcheimera slimības ārstēšanā. Ashwagandha sastāvā ir vairākas ķīmiskas vielas, kas palīdz uzlabot galvenā nervu signālu pārraidītāja, t.i., acetilholīna sintēzi. Tas, savukārt, uzlabo kognitīvās spējas, kas sevī ietver koncentrēšanos, domāšanu un atmiņu.
  • Šis augs palīdz stimulēt nervu šūnu augšanu, kas dažādu iemeslu dēļ ir bojātas, tādējādi palīdzot samazināt ar vecumu saistīto garīgu slimību, piemēram, alcheimera un parkinsona slimību attīstību risku.
  • Sāciet lietot ashwagandha saturošo uztura bagātinātāju, lai aizsargātu jūsu smadzenes no deģenerācijas, bet tikai pēc konsultēšanās ar savu ārstu. Nelietojiet to bez konsultēšanās ar ārstu.

 UZLABO IMUNITĀTI

  • Vēl viens lielisks ieguvums, kuru sniedz ashwagandha ir tas, ka tas palīdz uzlabot imūnsistēmu. Tas palīdz palielināt balto asinsķermenīšu sintēzi, jo augs ir bagāts ar antioksidantiem. Tas uzlabo arī imūnsistēmas darbību, tādējādi palīdzot ārstēt dažādus autoimūnos traucējumus.
  • Tas uzlabo vispārējo veselību un samazina iespēju bieži saslimt. Turklāt, ja jūs jūtieties vājš vai slims, šis augs var dot jums vairāk enerģijas un palīdzēt atgūties pēc slimības.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli