Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Uztura aizvietotāji

Uztura aizvietotāji sportistiem bez ogļhidrātiem, ar augstu proteīnu saturu

 

Uztura aizvietotāji sportistiem ar augstu proteīna saturu, bez vienkāršajiem ogļhidrātiem. Piedāvājam veselīgas uzkodas sportistiem.
Piemēram,  Power Pak Pudding uztura aizvietotājs satur tikpat daudz proteīna kā citi vadošo ražotāju proteīna batoniņi, bet tajā ir gandrīz uz pusi mazāk kaloriju, kā arī produkts nesatur piesātinātos taukus un organismam kaitīgo cukuru.  Power Pak Pudding satur tikpat daudz proteīna kā citi vadošo ražotāju proteīna batoniņi, bet tajā ir gandrīz uz pusi mazāk kaloriju, kā arī produkts nesatur piesātinātos taukus un organismam kaitīgo cukuru. 
Quest Nutrition tika radīts, lai palīdzētu Jums iegūt diženumu. Tiem ir viens no labākajiem barības vērtības rādītājiem starp proteīna batoniņiem: 20 g olbaltumvielu, 2-7 g aktīvo ogļhidrātu, milzīgs daudzums šķiedrvielas, bez cukura. Pats galvenais – tiem ir lieliska garša! Jūs neatradīsiet citus proteīna batoniņus ar tādiem rādītājiem kā mūsējiem – Quest Bars ir pirmais patiesi zemas kaloritātes proteīna batoniņš bez vienkāršajiem ogļhidrātiem. Lielisks ēdiens jūsu kabatā!

Aktuāli