Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Vitamīni un minerālvielas

Vitamīni un minerālvielas,vīriešiem un sievietēm.

Bakernutrition.lv piedāvā vitamīnus un minerālvielas vīriešiem ,sievietēm vitamīnus sportistiem

Vitamīni ir speciāli izstrādāti sportistiem, bet arī cilvēkiem, kuri piekopj aktīvu dzīvesveidu, kuriem nepieciešami ne vienkārši vitamīni, bet Supermultivitamīni! Arvitamīniem Jūs saņemsiet maksimālus rezultātus no aktīviem treniņiem un pareiza uztura! Cilvēkiem, kuriem ir svarīgs pareizs uzturs, ir nepieciešams katru dienu papildināt vitamīnu krājumus organismā, jo vitamīnu trūkums organismā neļaus Jums saņemt vēlamo rezultātu sportā.Īsi par vitamīniem C vitamīns  sekmē veselīgu imūnsistēmas un nervu sistēmas darbību, kā arī mazina nogurumu, kas īpaši svarīgi sportistiem. Tas palīdz sportistiem uzturēt normālu imūnsistēmas darbību intensīvu treniņu laikā un pēc intensīviem treniņiem.  A vitamīns  palīdz uzturēt labu redzi, sarkano asinsķermenīšu veselību. D vitamīns  veicina normālu muskuļu un imūnsistēmas darbību, kā arī sekmē optimālu kalcija un fosfora uzsūkšanos un izmantošanu organismā. Vitamīns D var novērs osteoporozes rašanos.

Zivju eļļa ir viens no populārākiem uztura bagātinātājiem pasaulē. Zivju eļļa bērniem ir ļoti svarīgs uztura bagātinātājs, zivju eļļu izmanto gan grūtnieces, gan sportisti. Omega 3 taukskābju avots ir treknās zivis- sevišķi dziļūdens- sardīnes, siļķes, skumbrijas, zobenzivis, anšovi, tunči un laši. Zivju eļļu ieteicams sākt dot bērniem jau no 4 mēnešu vecuma un turpmāk lietot visas dzīves garum.Piedāvājam arīuztura bagātinātājus.

Uztura bagātinātāji ir pārtikas produkti parastā uztura papildināšanai. Tie ir koncentrētas uzturvielas (vitamīni un minerālvielas) vai citas vielas. Uztura bagātinātāji var saturēt: vitamīnus un minerālvielas, augus, aminoskābes, fermentus un baktērijas Uztura. bagātinātāji nav zāles, tāpēc tie nav paredzēti slimību ārstēšanai! Uztura bagātinātāji nespēj aizvietot veselīgu, sabalansētu uzturu. Uztura bagātinātājus labāk iegādāties specializētajos veikalos, mūsu sporta uztura veikalā visa produkcija ir kvalitatīva un pārbaudīta! Pie mums var atrast plašā sortimentā uztura bagātinātājus sportistiem un cilvēkiem ar aktīvo dzīves veidu!

Aktuāli