Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

 

Interneta veikala www.bakernutrition.lv lietošanas noteikumi

1. Interneta veikala www.bakernutrition.lv lietošanas noteikumi ir saistoši visiem interneta veikala www.bakernutrition.lv lietotājiem (turpmāk – Lietotājiem).

2. SIA «BN TRADE» ir tiesības jebkurā brīdī mainīt interneta veikala bakernutrition.lv saturu vai nosacījumus.

3. Interneta veikalā ww.bakernutrition.lv pārdodāmo preču ražotājiem ir tiesības jebkurā brīdī mainīt preču parametrus un aprakstu bez iepriekšējās brīdināšanas. SIA «BN TRADE» nav atbildīgs par izmaiņām, ko veic interneta veikalā www.bakernutrition.lv pārdodāmo preču ražotājs.

4. SIA «BN TRADE» ir tiesības bez iepriekšējas paziņošanas vai piekrišanas bloķēt Lietotāja pieeju interneta veikalam www.bakernutrition.lv, lai aizsargātu citu personu tiesības un likumīgās intereses vai izpildītu normatīvo aktu prasības.

5. SIA «BN TRADE» ir tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma apturēt vai pilnībā izbeigt interneta veikala www.bakernutrition.lv darbību.

6. Interneta veikalā www.bakernutrition.lv izvietotā satura (tostarp oriģinālteksti, fotogrāfijas, video u.c.) autortiesības pieder SIA «BN TRADE» vai trešajām pusēm, kuras devušas atļauju publicēt saturu interneta veikalā www.bakernutrition.lv.

7. Aizliegts pārpublicēt, pārdot, kopēt, adaptēt jebkuru interneta veikala bakernutrition.lv saturu bez rakstiskas SIA «BN TRADE» atļaujas.

8. Lietotājam ir pienākums ievērot interneta veikala www.bakernutrition.lv lietošanas noteikumus, nepārkāpt SIA «BN TRADE» vai/un trešo personu tiesības, sniegt patieso informāciju par sevi, izmantot drošus elektroniskos sakarus un datu pārraides līdzekļus, kā arī neizplatīt vīrusus, kas varētu traucēt interneta veikala www.bakernutrition.lv darbībai.

9. Lietotājam ir pienākums nekavējoties informēt SIA «BN TRADE», ja Lietotājam kļuvis zināms, ka Lietotāja datus izmanto vai var izmantot trešās personas.

10. Lietotājs piekrīt, ka SIA «BN TRADE» nav atbildīgs par jebkurām negatīvām sekām, ko interneta veikala www.bakernutrition.lv lietošanas instrukcijā atrunātās darbības var radīt Lietotājam, un atsakās celt jebkādas pretenzijas šajā sakarā.

11. Interneta veikala www.bakernutrition.lv lietošana ir uzskatāma par apstiprinājumu tam, ka Lietotājs ir pilnībā iepazinies, saprot un piekrīt interneta veikala www.bakernutrition.lv lietošanas noteikumiem.

12. Korespondences adrese: Krasta iela 68a, Rīga, Latvija, LV-1019

 

Aktuāli