Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 30 EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

 

Lietošanas noteikumi

1. Interneta veikala bakernutrition.lv lietošanas noteikumi ir saistoši visiem interneta veikala bakernutrition.lv lietotājiem (turpmāk – Lietotājiem).

2. SIA “BN TRADE” ir tiesības jebkurā brīdī mainīt interneta veikala bakernutrition.lv saturu vai nosacījumus.

3. Interneta veikalā bakernutrition.lv pārdodamo preču ražotājiem ir tiesības jebkurā brīdī mainīt preču parametrus un aprakstu bez iepriekšējās brīdināšanas. SIA “BN TRADE” nav atbildīgs par izmaiņām, ko veic interneta veikalā bakernutrition.lv pārdodamo preču ražotājs.

4. SIA “BN TRADE” ir tiesības bez iepriekšējas paziņošanas vai piekrišanas bloķēt Lietotāja pieeju interneta veikalam bakernutrition.lv, lai aizsargātu citu personu tiesības un likumīgās intereses vai izpildītu normatīvo aktu prasības.

5. SIA “BN TRADE” ir tiesības jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma apturēt vai pilnībā izbeigt interneta veikala bakernutrition.lv darbību.

6. Interneta veikalā bakernutrition.lv izvietotā satura (tostarp oriģinālteksti, fotogrāfijas, video u.c.) autortiesības pieder SIA “BN TRADE” vai trešajām pusēm, kuras devušas atļauju publicēt saturu interneta veikalā skyhunters.lv.

7. Aizliegts pārpublicēt, pārdot, kopēt, adaptēt jebkuru interneta veikala bakernutrition.lv saturu bez rakstiskas SIA “BN TRADE” atļaujas.

8. Lietotājam ir pienākums ievērot interneta veikala bakernutrition.lv lietošanas noteikumus, nepārkāpt SIA “BN TRADE” vai/un trešo personu tiesības, sniegt patieso informāciju par sevi, izmantot drošus elektroniskos sakarus un datu pārraides līdzekļus, kā arī neizplatīt vīrusus, kas varētu traucēt interneta veikala bakernutrition.lv darbībai.

9. Lietotājam ir pienākums nekavējoties informēt SIA “BN TRADE”, ja Lietotājam kļuvis zināms, ka Lietotāja datus izmanto vai var izmantot trešās personas.

10. Lietotājs piekrīt, ka SIA “BN TRADE” nav atbildīgs par jebkurām negatīvām sekām, ko interneta veikala bakernutrition.lv lietošanas instrukcijā atrunātās darbības var radīt Lietotājam, un atsakās celt jebkādas pretenzijas šajā sakarā.

11. Interneta veikala bakernutrition.lv lietošana ir uzskatāma par apstiprinājumu tam, ka Lietotājs ir pilnībā iepazinies, saprot un piekrīt interneta veikala bakernutrition.lv lietošanas noteikumiem.

12. Korespondences adrese: Latvija, Rīga, Krasta iela 68a, LV-1019

Aktuāli