Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Garantija

Preces atgriešanas laiks:
14 dienas
Atgriešana būs atlīdzināta kā:
Jauns produkts vai nauda
Atgriešanas un apmaiņas nosacījumi:
Saņemot pasūtījumu, uzmanīgi pārbaudiet komplektāciju un ārējo izskatu. Preču atgriešana un apmaiņa notiek saskaņā ar likumu par Patērētāju tiesību aizsardzību. BN TRADE pieņems tikai neatvērtu un nesabojātu preci 14 dienu laikā no rēķina izsrakstīšanas brīža. Jūs saņemsiet oriģinālu preces cenu (neiekļaujot jebkādus piegādes izdevumus) vai jaunu preci atpakaļ. Lai garantija būtu spēkā, obligāti ir jāuzrāda:
  • pirkuma apliecinošs dokumenta oriģināls (pavadzīme vai kvīts).
Atgriešanas piegādi apmaksā
Pircējs
 

Kā iepirkties BAKERNUTRITION.LV?

Nepieciešamo produktu BakerNutrition.lv veikalā, varat atrast izvēloties kategoriju vai ierakstot produkta nosaukumu meklētājā. Jūs varat izvēlēties pogu „Apraksts”, tādējādi aplūkot detalizētu informāciju par produktu.

Kad Jūs esat atraduši vēlamo preci, spiediet uz pogas “Pasūtīt” vai "Ielikt grozā" . Prece tiks ievietota “grozā”. Preces ievietošanas grozā, vari izvēlēties vēl papildus preces no esošās vai citām BakerNutrition.lv kategorijām. Ja kādu no precēm tomēr nevēlaties, uzspiediet “grozā” uz “Dzēst” un prece tiks no groza izdzēsta. Pirkuma grozā Jūs varat arī mainīt produkta daudzumu.

Kad visas interesējošās preces Jūs esat salikuši grozā, spiediet uz pogas “Pasūtīt”. Pēc tam Jums jāaizpilda pirkuma veidlapu, obligāti norādot vārdu, e-pastu, tālruni, piegādes adresi un pieņemamāko apmaksas veidu. Lauks „Atlaižu kupons” dod Jums īpašas privilēģijas saņemt atlaides tūlīt neatkarīgi no iepirkuma daudzuma

Uz norādīto e-pastu Jūs saņemsiet pasūtījuma rēķinu.

 

Jauks pārsteigums

Ja Jūs iepirkāties interneta veikalā, tad Jūs varat saņemt šādas atlaides:
100-199 EUR
5%
200-299 EUR
10%
300-499 EUR
15%
500-... EUR
20%
 
 
 

Ievērībai!

 

  • Ja rodas jautājumi par sortimenta klāstu interneta veikalā, lūdzam rakstīt uz info@bakernutrition.lv
 Piedāvājam arī īpašus nosacījumus un sadarbību - sporta treneriem un sporta klubiem, ārstiem, fizioterapeitiem un pārējiem piederīgiem sporta un veselības nozarei. Vēlaties ar mums sadarboties spiediet šeit.

Aktuāli