Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Klienta karte

23.04.2019

Klienta karti ir iespējams iegādāties visos Baker Nutrition veikalos.

Klienta kartes iegādes vērtība ir 2.00 eiro.

Klienta karti ir iespējams saņemt BEZMAKSAS, veicot pirkumu mūsu veikalos vismaz 50.00 eiro vērtībā. Jā Jūsu pirkuma summa sastāda ne mazāk kā 50.00, klienta karti Jūs saņemsiet BEZMAKSAS, kā arī saņemsiet attiecīgo atlaidi.

Klienta karte dod iespēju saņemt atlaidi jau uz pirmo pirkumu.

Klienta karte balstās uz uzkrājuma sistēmas. Jo vairāk produkcijas iegādājāties mūsu veikalos, jo lielāku atlaidi saņemat. 

Klienta karte dod iespēju tās īpašniekam saņemt vairākus atlaižu līmeņus:

1) Pirmais atlaižu līmenis - 5%. Pirmais atlaides līmenis ir katram klientam, kurš ir iegādājies vai saņēmis Klienta karti dāvanā. Atlaide tiek piemērota jau pirmajam pirkumam.

2) Otrais atlaides līmenis - 7%. Otro atlaides līmeni saņem katrs klients, kurš ir veicis pirkumus mūsu veikalos uz summu 500.00 eiro

3) Trešais atlaides līmenis - 10%. Trešo atlaides līmeni saņem katrs klients, kurš ir veicis pirkumus mūsu veikalos uz summu 1000.00 eiro

4) Ceturtais atlaides līmenis -15%. Ceturto atlaides līmeni saņem katrs klients, kurš ir veicis pirkumus mūsu veikalos uz summu 1500.00 eiro.

Savā dzimšanas dienā un divas dienas pēc KATRS Klienta kartes īpašnieks saņem 20% atlaidi visai produkcijai mūsu veikalos un interneta veikalā.

Klienta karte dod iespēju saņemt ekskluzīvus piedāvājumus no Baker Nutrition.

Klienta kartes atlaide neattiecās uz akcijas precēm. Atlaides nesummējās.