Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Camelbak bottle Performance 0.65l

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Camelbak bottle Performance 0.65l

Camelbak
Ražotāji
Camelbak
Kategorija:
Apģērbs un aksesuāri

Ar tevi līdzi ceļā, pārgājienā un sporta zāles somā. 650 ml Camelbak Performance pudele apvieno sevī stacionāro atklikšķināmo dzeršanas salmiņa tehnoloģiju ar mīkstu, saspiežamu, ērtu sporta pudeli. TruTaste polipropilēns garantē, ka tu sajutīsi tikai sava ūdens garšu, nevis pudeles garšu. Un tev pat nebūs jānovēršas no ceļa, jo mūsu patentētais dzeršanas mehānisms neļaus ūdenim izlīt vai izšļakstīties. Pudele pieejama trīs krāsās.

 

CamelBak Got YourBak garantija: ja mēs šo produktu radījām, tad mēs par to arī galvosim ar mūža garantiju.

 

CamelBak Performance pudeles tīrīšana

 

Pudeli, dzeršanas salmiņu no ārpuses un iekšējo salmiņu, kā arī vāciņu var mazgāt trauku mazgājamās mašīnas augšējā nodalījumā vai mazgāt ar rokām siltā ziepjūdenī. Izvelciet ārējo salmiņu un iekšējo salmiņu no vāciņa. Ja jūs vēlaties izmantot pudeļu birsti, tad mēs iesakām necensties iebāzt birsti ārējā salmiņa atverē. Ja jums ir birstīšu komplekts, tad garā salmiņa tīrīšanai izmantojiet mazo birstīti.

 

Rūpīgākai tīrīšanai slēdzamā stikla konteinerī sajauciet ar ūdeni maigas ziepes vai tējkaroti balinātāja, ievietojiet visas detaļas šajā šķīdumā, cieši noslēdziet un sakratiet aptuveni 30 sekundes, un atstājiet visas detaļas šajā šķīdumā uz 15 minūtēm. Noskalojiet un nokratiet lieko ūdeni.

 

Lai saliktu pudeles detaļās atpakaļ, vispirms atveriet pudeles roktura daļu (kur sākotnēji ir bijis piestiprināts ārējais salmiņš) atvērtā pozīcijā. Novietojiet salmiņu tā, lai tas būtu vērsts uz vāciņa priekšējo pusi. Uzspiediet salmiņu cieši uz vāciņā paredzētajām rieviņām. Tad sakārtojiet salmiņu, lai pārliecinātos, ka tas pilnībā nosedz.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli