Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Camelbak bottle Eddy Kids 0.4l / elephant

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Camelbak bottle Eddy Kids 0.4l / elephant

Camelbak
Ražotāji
Camelbak
Kategorija:
Apģērbs un aksesuāri

Mūsu klasiskā “eddy” neizlīstošā pudele ir izstrādāta speciāli pašiem mazākajiem. Vienkāršots salmiņš ir ērts lietošanā bērniem, un pudeles izmēri ideāli iederas jebkurā somā un pusdienu turzā. Visas detaļas ir viegli noņemamas tīrīšanai un bērnu drošībai.

 

Tieši tik, cik vajag: apvienojot patentēto CamelBakBig Bite aizbīdni ar iekšējo salmiņu un cieši noslēdzamu sprostu, šī viengabala konstrukcija būs viegli lietojama bērniem un ērta mazgāšanai vecākiem.

 

Nekad neizlīs: mazajiem pirkstiņiem būs viegli to atvērt un aizvērt.

 

Drošs un vienkāršs: vienkāršots salmiņš iekšā un ārā ir drošs bērniem un ērti noņemams tīrīšanai. Visas detaļas var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

 

Neder bērniem pirms 3 gadu vecuma.

 

Izturīgs pret traipiem un bezgaršīgs materiāls tritāns ir 100% drošs, jo nesatur kaitīgos bisfenola plastikāta elementus. Bērna rociņām atbilstošs izmērs, jautrs dizains un viegla tīrīšana – šī pudele ir gatava jebkuram bērna dzīves piedzīvojumam.

 

CamelBak Got YourBak garantija: ja mēs šo produktu radījām, tad mēs par to arī galvosim ar mūža garantiju.

 

Tehniskie rādītāji:

Ietilpība: 350 ml

Svars: 142 g

Izmēri: 19 x 7,3 cm

 

Pudeles materiāls: tritāns no Eastman bez bisfenola maisījumiem. Tritāns nodrošina, ka eddy pudele vienmēr būs tīra, spilgta, izturīga, droša trauku mazgājamajai mašīnai un 100% bez bisfenola.

Vāciņa materiāls: polupropilēns bez bisfenola

Salmiņa materiāls: medicīniskais silikons

 

100% bez bisfenola

Got YourBak mūža garantija

 

 

EDDY KIDS pudeles tīrīšana

 

Mēs nevaram piedāvāt pudeles tīrīšanas variantu, kas būtu līdzvērtīgs 5 sekunžu likumam, jo diemžēl pudeles dažreiz tomēr ir jāmazgā. Bet tas neaizņems daudz laika un bērni būs jums vienmēr pateicīgi.

 

Vispirms iesakām noņemt silikona uzgali un salmiņu, lai tos nomazgātu. Tas ir pavisam viegli (jā, tas izskatās pēc sarežģīta procesa, bet tas tiešām ir viegli izdarāms):

 

Pagrieziet uzgali atvērtā pozīcijā, pavelkot aiz kātiņa.

Tad pagrieziet vāciņu otrādi un izvelciet salmiņu.

Ar pirkstiem satveriet kātiņu pie Big Bite uzgaļa pamatnes zem vāciņa un ar vienu stingru kustību izvelciet Big Bite uzgaļa detaļu no vāciņa. Iztīriet uzgali un vāciņu ar rokām vai ielieciet trauku mazgājamās mašīnas augšējā nodalījumā.

Ja jūs lietojat trauku mazgājamo mašīnu, tad mazās detaļas visērtāk ir mazgāt augšējā mašīnas plauktā, jo tur tās nebūs pakļautas augstajām temperatūrām, kuras var ietekmēt plastmasas detaļās.

Ja jūs mazgājat traukus ar rokām, tad iesakām lietot siltu ziepju ūdeni.

Ja vēlaties lietot pudeļu birsti, tad pārliecinieties, ka tai nav atklātu metālisko stūru, lai tie neiegriež silikonā. Ievietojiet birsti no apakšpuses atvērtajā dzeršanas uzgaļa galā. Mēs neiesakām izmantot spēku, lai aizsniegtu ar birsti līdz pašai dzeršanas uzgaļa malai (no tā gala, kur jūs dzerat), jo tas var sabojāt Big Bite uzgaļa blīvējumu.

 

Lai ievietotu uzgali atpakaļ vāciņā:

Atveriet kātiņu atvērtā pozīcijā (no kurienes pirmīt izņēmāt uzgali). Jums būtu jāredz cauri atvērtajam uzgaļa caurumam. Apgrieziet vāciņu otrādi un novietojiet uzgali tādējādi, lai kātiņš būtu vērsts uz to vāciņa pusi, kurā atrodas rokturis. Iebāziet uzgali vāciņā, līdz Big Bite uzgalis izlien caur vāciņa apmali otrā pusē.

Apgrieziet vāciņu atkal otrādi un satveriet Big Bite uzgaļa galu un pavelciet, kamēr tas nenovietosies ar tajā paredzētajām rieviņām vāciņa. Ja jūs izvilksiet uzgali par daudz, tad šīs rieviņas būs redzamas. Tad nedaudz uzspiediet uz uzgaļa, lai rieviņas cieši novietojas uz vāciņa. Apgrieziet vāciņu otrādi un nospiediet uz uzgaļa pamatnes, lai pārliecinātos, ka tas ir nostiprinājies.

Ievietojiet salmiņu (nav nozīmes, ar kuru galu) caurumā uzgaļa pamatnē. Nespiediet salmiņu par stipru – ievietojiet to tik dziļi, kamēr nesajūtat pretestību.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli