Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Camelbak bottle Eddy 0.75l

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Camelbak bottle Eddy 0.75l

Camelbak
Ražotāji
Camelbak
Kategorija:
Apģērbs un aksesuāri Šeikeri un pudeles
21,00€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Klasiskais apjoms un krāsu dažādība. Neizlīstoša pudele tavu ikdienas slāpju remdēšanai. Eddy pudele padara slāpju remdēšanu vienkāršu ik uz soļa – atver, sakod un sūc. 750 ml apjoma pudele ir ērti satverama un ir piemērota vairākumam krūžu turētāju. Apaļš rokturis ļauj to viegli piestiprināt pie mugursomas vai ērti nest, turot ar vienu pirkstu. Dizains nodrošina pret izlīšanu, izturīga konstrukcija papildu drošībai, pudele ir izgatavota bez bispenola plastmasas izmantošanas – ideāla darbam vai atpūtai.

 

Pārstrādāts vāciņa un dzeršanas uzgaļa dizains nodrošina lielāku ūdens plūsmu un labāku ilgtspēju.

 

Atver, sakod un sūc. Nav jāapgriež pudele otrādi un nav jākrata, lai padzertos. Bet ja tev tā ir ērtāk, tad vienkārši izņem salmiņu.

 

Jauna, plūstoša forma lieliski iederas rokā un vairākumā krūžu un pudeļu turētāju.

 

Pudeli var droši mazgāt trauku mazgājamās mašīnas augšējā nodalījumā.

 

CamelBakBig Bite uzgalis derēs arī CamelBakeddy un CamelBak Groove pudelēm.

 

Plato dzeršanas atvērumu ir ērti izmantot ledus pievienošanai ūdenim, un to ir arī ļoti viegli tīrīt.

 

CamelBak Got YourBak garantija: ja mēs šo produktu radījām, tad mēs par to arī galvosim ar mūža garantiju.

 

EDDY pudeles tīrīšana

 

Pudeli, dzeršanas salmiņu no ārpuses un iekšējo salmiņu, kā arī vāciņu var mazgāt trauku mazgājamās mašīnas augšējā nodalījumā vai mazgāt ar rokām siltā ziepjūdenī. Izvelciet ārējo salmiņu un iekšējo salmiņu no vāciņa. Ja jūs vēlaties izmantot pudeļu birsti, tad mēs iesakām necensties iebāzt birsti ārējā salmiņa atverē. Ja jums ir birstīšu komplekts, tad garā salmiņa tīrīšanai izmantojiet mazo birstīti.

 

Rūpīgākai tīrīšanai slēdzamā stikla konteinerī sajauciet ar ūdeni maigas ziepes vai tējkaroti balinātāja, ievietojiet visas detaļas šajā šķīdumā, cieši noslēdziet un sakratiet aptuveni 30 sekundes, un atstājiet visas detaļas šajā šķīdumā uz 15 minūtēm. Noskalojiet un nokratiet lieko ūdeni.

 

Lai saliktu pudeles detaļās atpakaļ, vispirms atveriet pudeles roktura daļu (kur sākotnēji ir bijis piestiprināts ārējais salmiņš) atvērtā pozīcijā. Novietojiet salmiņu tā, lai tas būtu vērsts uz vāciņa priekšējo pusi. Uzspiediet salmiņu cieši uz vāciņā paredzētajām rieviņām. Tad sakārtojiet salmiņu, lai pārliecinātos, ka tas pilnībā nosedz.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

options

Aktuāli