Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Camelbak bottle Chute 0.75l

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Camelbak bottle Chute 0.75l

Camelbak
Ražotāji
Camelbak
Kategorija:
Apģērbs un aksesuāri Šeikeri un pudeles
19,50€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Jaunā Chute ūdens pudele ir izstrādāta slāpju remdēšanai tieši laikā it visur – atpūšoties laukos vai sēžot pie darba galda. Ergonomiskais platais pudeles dzeršanas atvērums ir novietots vajadzīgajā leņķī ar vajadzīgo kontūru pilnvērtīgai slāpju remdēšanai. Ūdensnecaurlaidīgs vāciņš, kas ir piestiprināts pie pudeles, ir ērti atverams ar puspagriezienu un tikpat ērti ir fiksējams uz pudeles roktura, lai tas netraucē dzert. Mēs pat novietojām rieviņas vāciņa atskrūvēšanai dzeršanas atveres iekšpusē, lai jums nenākas tās just ar lūpām, pieskaroties pudelei. Un piestiprinātais vāciņš ir tik gudri novietots, ka neko līdzīgu tirgū neatradīsiet – tas ļauj uzpildīt ūdeni ar vienu roku jebkurā situācijā.

 

Drošs trauku mazgājamajām mašīnām: visas detaļas var mazgāt trauku mazgājamās mašīnas augšējā nodalījumā.

 

Plato dzeršanas atvērumu ir ērti izmantot ledus pievienošanai ūdenim, un to ir arī ļoti viegli tīrīt.

 

CamelBak Got YourBak garantija: ja mēs šo produktu radījām, tad mēs par to arī galvosim ar mūža garantiju.

 

CHUTE pudeles tīrīšana

 

Pudeli, vāciņu, dzeršanas atveres vāciņu un tā turētāju var mazgāt trauku mazgājamās mašīnas augšējā nodalījumā vai ar rokām – siltā ziepjūdenī. Pirms mazgāšanas, noņemiet no pudeles lielo vāciņu, dzeršanas atveres vāciņu un tā turētāju.

 

Rūpīgākai tīrīšanai slēdzamā stikla konteinerī sajauciet ar ūdeni maigas ziepes vai tējkaroti balinātāja, ievietojiet visas detaļas šajā šķīdumā, cieši noslēdziet un sakratiet aptuveni 30 sekundes, un atstājiet visas detaļas šajā šķīdumā uz 15 minūtēm. Noskalojiet un nokratiet lieko ūdeni.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

options

Aktuāli