Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Scitec Nutrition Jumbo Pak

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

Scitec Nutrition Jumbo Pak

Scitec Nutrition
Iepakojums:
44 Packs
Porcijas iepakojumā:
44
Ražotāji
Scitec Nutrition
Kategorija:
Vitamīni un minerālvielas Locītavu veselībai

Scitec Jumbo Pack ir spēcīgs daudzvitamīnu komplekss, kura sastāvs ir papildināts ar minerālvielām, aminoskābēm un kreatīniem. Uztura bagātinātājs tika izstrādāts īpaši, lai palīdzētu sportistiem sasniegt labākos rezultātus sportā, saglabājot veselību.


Fitnesa veikalā vienmēr varat iegādāties Scitec Jumbo Pack par vispievilcīgāko cenu. Mēs nodrošināsim īsāko piegādes laiku un piedāvāsim iespēju izvēlēties vairākas maksājuma iespējas. Jūs varat saņemt detalizētus padomus no mūsu ekspertiem pa tālruņiem, kas norādīti vietnē vai atstājot tērzēšanas ziņojumu.


Scitec Jumbo Pack mērķis:

aizsargā imūnsistēmu;

kompensē barības vielu trūkumu;

uzlabo vispārējo veselību;

stiprina kaulu audus;

paaugstina enerģijas tonusu;

palīdz paaugstināt izturības slieksni;

normalizē vielmaiņas procesus;

palīdz uzlabot izturības rādītājus;

palīdz paātrināt atgūšanas procesus.

Aktīvie Scitec Jumbo Pack komponenti:

Vitamīni ir vissvarīgākās vielas, kas palīdz regulēt vielmaiņas procesus, veicina nervu vadīšanu, aktivizē enerģijas ražošanu un arī novērš šūnu iznīcināšanu.


Viena no vissvarīgākajām vielām ir A vitamīns. Tas palielina ķermeņa izturību pret parazītu, baktēriju un vīrusu infekcijām. Šī viela palīdz arī uzturēt ādas, acu un gremošanas sistēmas veselību. Katabolisma procesi organismā tiek neitralizēti, pateicoties vitamīniem C un E. Šo vielu trūkums var izraisīt arī vielmaiņas traucējumus, nogurumu un samazinātu sniegumu. Minerālu savienojumi, ieskaitot magniju un kalciju, palīdz uzturēt veselus kaulu audus un normalizē nervu sistēmas darbību.


Papildus galvenajiem komponentiem zāļu sastāvs satur aminoskābes, kas veicina efektīvu muskuļu masas veidošanos un aktivizē tauku sadedzināšanas un atjaunošanās procesus. Tie arī palīdz neitralizēt kortizola kaitīgo iedarbību un paaugstina sportista enerģijas tonusu. Uztura bagātinātājs satur kompleksu "Glikozamīns-hondroitīns-MSM", kas nepieciešams veselības uzturēšanai, kā arī aizsardzībai pret locītavu un saišu pārslodzi. Starp aktīvajiem zāļu komponentiem ir arī Carni komplekss, kas palīdzēs ātri zaudēt svaru.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli