Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN BCAA PRO 300 caps

SAN

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN BCAA PRO 300 caps

SAN
Iepakojums:
300 kapsulas
Porcijas iepakojumā:
50
Ražotāji
SAN
Kategorija:
Aminoskābes
44,99€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

BCAA PRO satur paaugstinātu L-leicīna līmeni, jo ir pierādīts, ka tā ir visvairāk anaboliskā aminoskābe un palīdz kontrolēt olbaltumvielu sintēzes aktivizēšanu vai muskuļu augšanu. L-glutamīns tiek pievienots arī BCAA PRO, jo tas spēj novērst muskuļu izšķērdēšanu un paātrināt atjaunošanos.


C vitamīns un B6 vitamīns ir iekļauti arī BCAA PRO, lai palīdzētu aminoskābes efektīvāk transportēt asinsritē. Metoksiizoavonons ir vēl viena galvenā sastāvdaļa, ko izmanto barības vielu sadalījuma ietekmei un spējai piespiest glikogēnu un olbaltumvielas muskuļu šūnās.


Ja vēlaties maksimāli palielināt savu muskuļu masu, BCAA PRO ir jūsu atslēga, lai ideāli līdzsvarotu svarīgus muskuļus veidojošus elementus.


Lai izveidotu muskuļus, jums jāpārliecinās, ka jums ir pareizs uzturs, lai samazinātu muskuļu sabrukšanu un uzlabotu atjaunošanās spējas. Straujai muskuļu masas attīstībai nepieciešami ļoti specifiski celtniecības bloki un pareizs aminoskābju līdzsvars. Daudzas no šīm īpašajām aminoskābēm ir jāiegūst diētas laikā, bet pareiza līdzsvara uzturēšana var būt problemātiska bez kvalitatīva papildu avota palīdzības.


BCAA (sazarotās ķēdes aminoskābes) ietver L-leicīnu, L-izoleicīnu un L-valīnu, un tās tiek uzskatītas par neaizvietojamām aminoskābēm, kas nozīmē, ka jums tās jāsaņem diētas laikā. Palielinot BCAA papildu devu, var palīdzēt olbaltumvielu sintēzē un novērst katabolismu vai muskuļu sabrukšanu.


Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

options

Aktuāli