Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 30 EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

OLIMP SPORT NUTRITION Argi Power 120cap

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

OLIMP SPORT NUTRITION Argi Power 120cap

Olimp Nutrition
Iepakojums:
120 cap
Porcijas iepakojumā:
120
Ražotāji
Olimp Nutrition
Kategorija:
Kreatīns
21,99€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Kas ir Argi Power 1500 MEGA CAPS, kā L-arginīns HCL darbojas un kāds ir tā mērķis?

L-arginīns ir pārtikas sastāvdaļa, kas piedalās daudzu svarīgu bioloģiski aktīvo vielu veidošanā organismā, piemēram, slāpekļa oksīda (NO). Slāpekļa oksīds izraisa asinsvadu atvēršanos plašāk tādejādi uzlabojot asinsplūsmu. Tas arī stimulē augšanas hormona, insulīnu un citu ķermeņa vielu izplatīšanos. Turklāt, arginīns darbojas kā formamidīna grupas piegādātājs kreatīna biosintēzē.

Argi Power 1500 MEGA CAPS satur 1500 mg augstākās kvalitātes L-Arginīna vienā kapsulā.  Tas ir uztura bagātinātājs priekš intensīvām muskuļu slodzēm. Tas ir it īpaši piemērots fiziski aktīvām personām.

L-arginīns ir aminoskābe. Šī aminoskābe tiek iegūta no uztura un ir nepieciešama, lai organisms iegūtu olbaltumvielas.

L-arginīns tiek izmantots sirds un asinsvadu slimībām, ieskaitot sastrēguma sirds mazspēju (CHF), sāpes krūtīs, paaugstinātu asinsspiedienu un koronāro artēriju slimību. L-arginīns tiek lietots arī atkārtotām sāpēm kājās bloķētu artēriju dēļ (intermitējoša izliece), vecāka gadagājuma pacientiem (senlaicīga demence), erektilās disfunkcijas (ED) un vīriešu neauglības dēļ.

Daži cilvēki lieto L-arginīnu, lai novērstu saaukstēšanos, uzlabotu nieru darbību pēc nieru transplantācijas, paaugstinātu asinsspiedienu grūtniecības laikā (preeklampsija), uzlabotu sportiskos rezultātus, uzlabotu imūnsistēmu un novērstu gremošanas trakta iekaisumu priekšlaicīgi dzimušiem zīdaiņiem.

L-arginīns tiek lietots kombinācijā ar vairākiem zāļu bezrecepšu un recepšu medikamentiem dažādiem apstākļiem. Piemēram, L-arginīns tiek lietots kopā ar ibuprofēnu migrēnas galvassāpēm; ar parastām ķīmijterapijas zālēm krūts vēža ārstēšanai; ar citām aminoskābēm, lai ārstētu svara zudumu cilvēkiem ar AIDS; un ar zivju eļļu un citām piedevām, lai samazinātu infekcijas, uzlabotu brūču sadzīšanu un saīsinātu atjaunošanās laiku pēc operācijas.

Daži cilvēki lieto L-arginīnu uz ādas, lai paātrinātu brūču dzīšanu un paaugstinātu asins plūsmu aukstām rokām un kājām, īpaši cilvēkiem ar cukura diabētu.


Kā lietot Argi Power? Pa vienai kapsulai vienu reizi dienā pirms treniņa vai seksuālas aktivitātes. Nepārsniegt norādīto dienas devu!

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli