Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

OLIMP SPORT NUTRITION PUMP XPLODE POWDER

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

OLIMP SPORT NUTRITION PUMP XPLODE POWDER

Olimp Nutrition
Iepakojums:
300 grams
Porcijas iepakojumā:
33
Ražotāji
Olimp Nutrition
Kategorija:
Pirmstreniņa

Atslēgvārdi: Prework

22,50€

1. Kas ir Xplode PUMP ?


Olimp Sport Nutrition piedāvā pilnīgi jaunu treniņu pirms treniņa, kas atbild uz mūsdienu tirgus izaicinājumiem un vajadzībām. Pump Xplode ir vissvarīgāko sastāvdaļu sastāvs, kura mērķis ir stimulēt mūsu latento potenciālu un sagatavoties intensīvai apmācībai. Turklāt zālēm nav kofeīna, kas ļauj jums lietot šo papildinājumu vakara treniņu laikā, neriskējot radīt problēmas ar miegu! Neieguldiet pus pasākumos, bet dodieties uz apmācību, kas jums sniegs reālu atbalstu jūsu mērķu sasniegšanai.


2. Sastāvs Olimp Pump Xplode - pilnīgi jauna formula


Kā jau minēts, Pump Xplode ir apmācības pastiprinātājs bez kofeīna. Enerģētisko sastāvdaļu un stimulantu trūkums var norādīt uz ierobežotu zāļu iedarbību vai vājāku iedarbību. Nav nekas tālāk no patiesības! Sporta uztura zīmola Olimp speciālisti ir izlēmuši par šādu risinājumu, lai ikvienam nakts treniņu cienītājam būtu iespēja treniņu laikā paplašināt savas iespējas. Tas ļauj jums lietot Pump Xplode vakarā, ne mazākās bailēs no grūtībām aizmigt vai saīsināt miega laiku!


Pump Xplode pamats ir trīs populāru sastāvdaļu kombinācija pirms apmācības. AAKG, beta-alanīns un L-citrulīns jau sen ir stiprinātāji treniņu stimulantos, kuriem būtu jānodrošina, ka pat visintensīvākos treniņus patiešām ir viegli veikt. Ražotāja izmantotās devas ļauj mums sasniegt pamanāmu efektu, kas uzlabo mūsu vingrinājumu kvalitāti un, pats galvenais, ātrāku vēlamā efekta sasniegšanu.


Visa formula ir bagātināta ar vairākām piedevām. No vienas puses, jūs saņemat B vitamīnu kompleksu, kas tika izmantots, lai papildinātu ikdienas uzturu un pastiprinātu zāļu stiprinošo iedarbību, uzturot enerģijas metabolismu. No otras puses, jūs saņemat melno piparu ekstraktu (95% piperīna), kas veicina sastāvdaļu pieejamību un vēl efektīvāku Pump Xplode lietošanu jūsu ķermenī. Šis ir pilnīgs maisījums visiem, kas sporto un vēlas justies kā īsts profesionālis.


3. Kā darbojas Olimp Pump Xplode?


Pump Xplode galvenais efekts ir dabisko ražošanas procesu pastiprināšana un slāpekļa oksīda (NO) izdalīšana. Precīzi izvēlētas AAKG6 un L-citrulīna7 devas palīdz uzlabot asins plūsmu, kā arī svarīgākās sastāvdaļas mūsu muskuļiem. Tas, savukārt, rada ideālus apstākļus viņu turpmākai izaugsmei, bet ne tikai! Palielināts barības vielu transports atbalsta pH regulēšanu muskuļu šūnās, kas nelabvēlīgi mainās intensīvas apmācības laikā. Tas noved pie ievērojama spēka palielināšanās, kas, savukārt, radīs iespēju vingrinājumu laikā izmantot vēl lielāku svaru. Izmantotā beta-alanīna deva samazinās nogurumu un vēl vairāk palielinās jūsu izturību. Sāciet ar pilnu ātrumu!


Pilna svarīgāko B vitamīnu deva nodrošina papildu atbalstu jūsu nervu sistēmai un muskuļiem. Viņu klātbūtne palīdzēs samazināt pieaugošo psihofizisko nogurumu (niacīns, B2, B12), kā arī ļaus jums koncentrēties uz treniņiem. Savukārt melno piparu ekstrakts nedaudz paaugstinās ķermeņa temperatūru, bet galvenokārt tas uzlabos citu sastāvdaļu uzsūkšanos. Tas, savukārt, radīs mazākus zaudējumus gremošanas laikā, un, visbeidzot, piedevas īpašību labāku izmantošanu un vēl lielāku efektu.


Īsta spēka palielināšanās sajūta, pateicoties labākai asiņu piegādei muskuļiem un tāpēc lielākai mobilizācijai vingrinājumu veikšanai (AAKG, citrulīns).


“Muskuļa pumpja” un pastiprinātas muskuļu vaskularizācijas ietekme (AAKG, citrulīns)


Samazināts nogurums un tādējādi palielināts fiziskās slodzes laiks (AAKG, beta-alanīns, citrulīns)


Radīt labvēlīgus apstākļus muskuļu masas veidošanaiRakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

options

Aktuāli