Bezmaksas piegāde ar OMNIVA pasūtījumiem virs 40EUR
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

OLIMP NUTRITION GLADIATOR HIGH PROTEIN BAR

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

OLIMP NUTRITION GLADIATOR HIGH PROTEIN BAR

Olimp Nutrition
Iepakojums:
1 pac
Porcijas iepakojumā:
1
Ražotāji
Olimp Nutrition
Kategorija:
Batoniņi, uzkodas un dzērieni

Atslēgvārdi: bar

2,49€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

 Kas ir Gladiator protein bar?

Ievērojot diētu, jums nav jāatņem sevi no visa veida saldumiem. Uztura uzņēmums Olimp Sport piedāvā jaunu bāru.Pateicoties veselīgām sastāvdaļām, piemēram, olbaltumvielām un šķiedrvielām, jūs noteikti ilgi to uzturēsit savā ēdienkartē. Gladiator High Protein Bar nav nekas tāds kā daudzi populāri fit konfektes, kas bieži vien negaršo labi vai ir pārāk grūti iekost. Tāpēc esiet gatavi patiesam priekam, kuru būs grūti aizmirst ilgu laiku! Kā darbojas Gladiator High Protein Bar?

Bārstu olbaltumvielu produkti, kas pieder tā saukto funkcionālās pārtikas grupai. Tie izskatās un garšo līdzīgi kā saldumi - tik populāri un bieži vien nepieņemami diētas laikā. Olimp Sport Nutrition bāri ir dažādu veidu un garšu, taču tiem visiem ir viena kopīga iezīme: augsta kvalitāte un uzmanība pret katru sīkumu! Lielākā priekšrocība tomēr ir sastāvdaļas. Neveselīgās kalorijas no cukura tiek samazinātas līdz minimumam, nezaudējot saldo garšu. Tie ir lieliski piemēroti kā veselīgas uzkodas vai kā optimāls krāpšanās ēdiens! Gladiator High Protein Bar

Gladiator High Protein Bar, tāpat kā citus Olimp zīmola batoniņus, raksturo augsts augstas kvalitātes barojošu olbaltumvielu saturs. Šajā gadījumā mēs saņemam pat 22 g olbaltumvielu, galvenokārt no piena, ar nelielu cukura daudzumu, mazāku par 2 g. Ja pievienojam gandrīz 7 g vērtīgās šķiedras, tad ar skaidru sirdsapziņu varam teikt, ka Gladiator augsta proteīna bārs ir fantastiska alternatīva saldumiem un fantastiska palīdzība svara zaudēšanas laikā! Kopš šī brīža pārmērīgu kilogramu samazināšana nav jāsaista ar upuriem! Mēs nedrīkstam aizmirst par citām sastāvdaļām, kuras nav viegli atrast citos batoniņos. Dabiskā vaniļas garša, īstā šokolāde, ksilīts un pārsteidzošie čipsi ikvienam kodumam sagādās patiesu baudu. Šeit ir lieliski izvēlēts sastāvdaļu sastāvs, kas ļāva izveidot joslu ar izcilu makro!

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

options

Aktuāli