Bezmaksas piegāde ar OMNIVA visiem pasūtījumiem
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

OLIMP NUTRITION LIPORAZOR

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

OLIMP NUTRITION LIPORAZOR

Olimp Nutrition
Iepakojums:
90 kapsulas
Porcijas iepakojumā:
45
Ražotāji
Olimp Nutrition
Kategorija:
Tauku dedzinātāji
29,90€
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Olimp tauku degļa jaunais produkts - kas ir Lipo Razor?


Lipo Razor ir kapsulas formas augu ekstraktu maisījums, kas paredzēts ikdienas uztura papildināšanai un atbalsta ķermeņa cīņu pret lieko tauku daudzumu un uzlabo ķermeņa formu. Olympus zīmola eksperti, izmantojot savas zināšanas un tehnoloģiski modernās laboratorijas, ir izveidojuši farmaceitiskās kvalitātes papildinājumu ar drošu iedarbību un reālu efektu taukaudu samazināšanā, par ko liecina daudzās izmantoto sastāvdaļu mikrobioloģiskās vai fizikāli ķīmiskās analīzes un testi. Lipo skuveklis ir produkts, kas ļauj izbaudīt slaido ķermeni visa gada garumā un palīdz pat visintensīvākajai sasmalcināšanai. Laiks rīkoties!


   Olymp Lipo Razor - sastāvdaļas?


Uztura bagātinātājs Lipo Razor ir produkts, kura pamatā ir tikai dabīgas sastāvdaļas, kuras ir izmantotas devās, kas ir optimāli efektīvas un vienlaikus drošas ķermenim. Šī tauku dedzināšanas līdzekļa formula ir balstīta uz augu ekstraktiem ar augsti standartizētām aktīvajām sastāvdaļām, kas nosaka efektivitāti ķermeņa tauku un svara zaudēšanas samazināšanas procesā.


Šajā Olimp papildinājumā jūs atradīsit sastāvdaļas, kas uzlabo termoģenēzi (kajēnas piparu ekstrakts), vielas, kas palīdz sadalīt taukus (rūgto apelsīnu ekstrakts) un uzturēt labu garastāvokli (kakao ekstrakts). Lipo Razor formula nesatur kofeīnu, un to bieži izmanto citos ēdienos ļoti lielās devās. Tas nozīmē, ka cilvēki ar paaugstinātu jutību pret kofeīnu var lietot šo tauku dedzināšanas papildinājumu. Izmantojot šīs sastāvdaļas, katrs uzturs un treniņu plāns saņem reālu atbalstu, lai tuvotos savam sapņu ķermenim.  Kā Lipo Razor darbojas? Iegūstiet vēlamo efektu!


Olympus speciālisti nolēma izveidot piedevu, kas, pateicoties augu ekstraktiem, ļauj efektīvi atbrīvoties no liekā tauku daudzuma un demonstrē treniņu efektu. Lieliska sastāvdaļu izvēle un precīzi definētās devas ļauj šim produktam optimāli veidot jūsu sportisko ķermeni.Izmantojot Lipo Razor kā papildinājumu ikdienas uzturam, jums vajadzētu sagaidīt:


Labākais noskaņojums


Pastiprināta vielmaiņa


Paaugstināta termoģenēze, kā rezultātā pastiprinās svīšana fiziskās slodzes laikā


Paaugstināta tauku dedzināšana, pateicoties dabiskajiem mehānismiem, kurus aktivizē kajēnas piparu ekstraktiKā lietot Olimp Lipo Razor?


Lipo Razor ir produkts, kas palīdz samazināt ķermeņa tauku daudzumu un zaudēt svaru. Ražotājs iesaka lietot šo produktu tikai vienu reizi dienā - paņemiet 2 kapsulas pēc ēšanas, uzdzerot lielu daudzumu ūdens. Šis produkts ir pieejams 90 kapsulu traukā, dodot 45 ieteicamās porcijas.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli