+371 20 217 881 Atzvaniet man
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

MHP Paleo Protein

MHP
  • Bez glutēna
MHP Paleo Protein

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

MHP Paleo Protein

MHP
Iepakojums:
908 g
Porcijas iepakojumā:
28
Ražotājs:
MHP
Kategorija:
Proteīni
Bezmaksas piegāde:
59,00€    

MHP Paleo

«Liellopu gaļa un olas» vienmēr ir bijuši galvenie pārtikas produkti Body building. Pašu vērtīgāko olbaltumvielu mega apvienojums (liellopu gaļa un olas olbaltums)! MHP Paleo Protein ir Premium klases būvniecības komplekss, kas sastāv no liellopu gaļas un olas proteīna. Proteīns apvieno sevī divus labākos dabas olbaltumvielu avotus sportistiem:

Premium klases liellopu gaļu un olas proteīnus.Nesatur mākslīgos ingredientus.

• Bez cukura.

• Attaukots.

• Bez laktozes.

• Bez glutēna (lipekļa).

Šis klasiskais apvienojums, kurā ir daudz aminoskābes ar sazarotām ķēdēm, un visas neaizvietojamās aminoskābes, kuras ir tik nepieciešamas muskuļu pieaugumam un atjaunošanai. Paleo Protein tas ir daudz vairāk nekā vienkāršs olbaltumvielu apvienojums! Šis superkoncentrātu maisījums sastāv no spēcīgām olbaltumvielām, izmantojot speciālu hidrolizācijas un izolācijas tehnoloģiju (saglabājot aminoskābes), kas nodrošina augstu muskuļu masas pieaudzēšanas līmeni. Šīs tehnoloģijas ļauj ražot daudz koncentrētākus olbaltumvielu maisījumus bez paaugstināta tauku un holesterīna līmeņa.

Turklāt, šīs modernās hidrolīzes un izolācijas tehnoloģijas paaugstina bioloģisko pieejamību, absorbācijas ātrumus un šo olbaltumvielu Premium avotu sagremošanu. Pateicoties šīm tehnoloģijām, MHP piedāvā jums vienu no pašiem modernākiem augstākās kvalitātes proteīniem maksimāli pieejamā formulā. Paredzēts nopietniem kultūristiem, profesionāliem sportistiem, treneriem. Tiek izmantoti tikai dabīgie aromatizētāji un saldinātāji.

Ingredienti:

Olbaltumvielu klases paleo (hidrolizēts proteīns, liellopu gaļas izolāts un augstas klases olas olbaltumvielas albumīns), maltodekstrīns, emulgators (hidrolizēts želatīns, celulozes sveķi, ksantānasveķi, karagināns, triglicerīdu vidējais komplekss), kakao.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli