+371 20 217 881 Atzvaniet man
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Proteīni

Proteīns (vai olbaltumvielas)

 

Proteīns (vai olbaltumvielas) ir viens no populārākiem sporta uztura bagātinātājiem, ļoti svarīgs un nepieciešams muskuļu veidošanai un pieaugumam. 
Kad proteīni ienāk mūsu organismā, olbaltumvielas sadalās aminoskābēs, no kuriem tiek būvēti muskuļi, tas ir universāls ķermeņa būvniecības materiāls.
No sporta uztura viedokļa, proteīns - tas ir pulverveida koncentrāts ar augstu olbaltumvielu saturu, kas ir nepieciešams, lai saglabātu un veicinātu muskuļu augšanu sportistiem. Protams proteīns ir arī produktos - gaļā, olās, pienā, jogurtā, garnelēs utt., bet parasti ar proteīnu produktos sportistiem ar to ir par maz!
Kāpēc nopirkt proteīnu ir tik svarīgi sportistiem?
Kultūristi parasti lieto 1-2 gramus proteīna, uz katru savu masas kilogramu, proteīna dienā! Pēc laba treniņa, kad sportista muskuļi ir traumēti vajadzīgs būvmateriāls, lai organisms varētu atjaunoties, tāpēc sportisti izmanto proteīnus.

Whey proteīns

Mūsu whey proteīns ir augstākas kvalitātes proteīns ar lieliskām garšām. Piemēram MAXIMUM WHEY proteīns ar vienu kausiņu nodrošina mega devu – 25 gramus ātrdarbīga proteīna. Ja Jūs vēlaties uzkrāt pēc iespējas vairāk masas un spēka, Jums ir nepieciešams savā diētā iekļaut 100% Pure Platinum Whey proteīnu. Zinātniski tika pierādīts, ka 100% Pure Platinum Whey proteīns palielina atlētu spēku un muskuļu apjomu.

Proteīna pulveri

Mūsu sporta uztura interneta veikalā tiek piedāvāti vairāki proteīna pulveri, kuri veicina muskuļu masas pieaugumu un muskuļu apjoma saglabāšanu.

Proteīna kokteiļi

Vislabākais pēc treniņa izdzert proteīna kokteili, tās ir olbaltumvielas, kuras uzsūcas visātrāk. Ir vairākas receptes kā var pagatavot proteīna kokteiļus, tiem droši var pievienot biezpienu, ogas, augļus, pienu utt.


Mūsu sporta interneta veikalā var iegādāties sūkalu proteīnu (whey), augu proteīnu, bez glutēna proteīnu, daudzkomponentu, izolātu, kazeīnu

Aktuāli