Atvainojiet, e-pasts īslaicīgi nestrādā, ja rodas kādi jautājumi - rakstiet uz bakernutrition24@gmail.com vai zvaniet 20217881 / 28478342
+371 20 217 881 Atzvaniet man
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

Kreatīns

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras vel purus in dui sollicitudin volutpat et ut justo. Nam non ornare dolor. Nunc in urna sit amet nibh efficitur gravida eu et diam. Morbi dapibus augue nec nisl blandit, vel eleifend odio vestibulum. Integer dictum vestibulum mollis. Sed blandit et magna ac tristique.

Kreatīns un kreatīna nozīme sporta uzturā


Sportisti plaši izmanto kreatīnu sporta uzturā! 

Jaunie sportisti bieži jautā "kas ir kreatīns?", kreatīns ir viens populārākajiem uztura bagātinātājiem sportā, ko lieto sportisti, kas vēlās palielināt savu muskuļu masu, muskuļu spēku vai atjaunot enerģiju. 
Kreatīns ir uztura viela, kura ir sastopama visā  ķermenī, tā ir dabiska aminoskābe. Kreatīns sastāv no trīs aminoskābju kombinācijas: arginīna, glicīna un metionīna. 
Kreatīns nodrošina muskuļus ar enerģiju, kas ir ļoti svarīgi bodibildingā.
Kreatīna monohidrāts spēj palielināt sportista rezultātus jau pēc dažām nedēļām. Spēka palielināšanās ļauj sasniegt maksimālu iedarbību uz muskuļiem.  
Kreatīns uzlabo muskuļu reljefu. Kreatīna monohidrāts saistās ar ūdeni, kad tas absorbējas muskuļu šūnās. Kreatīnu izmanto bodibilderi, sprinteri un citi sportisti.

Aktuāli