Atvainojiet, e-pasts īslaicīgi nestrādā, ja rodas kādi jautājumi - rakstiet uz bakernutrition24@gmail.com vai zvaniet 20217881 / 28478342
+371 20 217 881 Atzvaniet man
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN INTRAFUEL

SAN
SAN INTRAFUEL
SAN INTRAFUEL SAN INTRAFUEL

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN INTRAFUEL

SAN
Iepakojums:
0.45 kg
Porcijas iepakojumā:
50
Ražotājs:
SAN
Kategorija:
Aminoskābes
49,00€    
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI
 

Intra-Fuel  nepieciešams lietot treniņa laikā. Tas novērš muskuļšķiedru izjaukšanos, nodrošina nepieciešamo hidratāciju, palielina izturību. Intra-Fuel samazina atjaunošanās laiku pēc treniņiem, palielina enerģijas līmeni, samazina katabolismu.

Satur zinātniski pierādītās neaizstājamās aminoskābes ar universitātes testētu beta-alanīnu. Izturības matrica no SAN.

Treniņa laikā piedevas spēlē galveno lomu, lai nodrošinātu atlētiem maksimālo efektu no treniņiem,. IntraFuel paceļ Jūsu treniņu jaunā līmenī. IntraFuel satur brīvās aminoskābju formas un neaizstājamās aminoskābes, kas paātrina anabolisko reakciju treniņa laikā. Līdz ar anabolisma stimulējošam īpašībām, neaizstājamās aminoskābes un aminoskābes ar sazarotām ķēdēm cīnās ar katabolisma sekām pēc treniņa , aizkavē muskuļu nogurumu un palielina izturību.

 

IntraFuel satur muskuļu karnozīna  paceļošu un PH buferizējošu piedevu beta-alanīnu. Lai aizsargātu muskuļus no pienskābes uzkrāšanās, beta-alanīns palīdz palielināt izturību treniņa laikā, nomāc muskuļu sāpes, tajā pašā laikā palielina muskuļu spēku un noved Jūsu treniiņa rezultātus līdz maksimumam. Turklāt tas vēl satur citrulīna malātu, L-Tirozīnu. Kopā šie vitāli nozīmīgi komponenti nodrošina slāpekļa oksīda regulāciju, cilvēka augšanas hormona un insulīna izstrādi. Un visbeidzot Intra-Fuel palīdz saglabāt spēku tajā laikā, kad Jūs ievērojiet diētu, vai nodrošināt proteīna sintēzi muskuļu masas pieņemšanas gadījumā

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli