+371 20 217 881 Atzvaniet man
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

MHP DARK RAGE

MHP
MHP DARK RAGE
MHP DARK RAGE MHP DARK RAGE

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

MHP DARK RAGE

MHP
Iepakojums:
0.88 kg
Porcijas iepakojumā:
20
Ražotājs:
MHP
Kategorija:
Specializētie produkti
Bezmaksas piegāde:
59,99€    

 

Kāpēc Dark Rage?

  • Spēka un izturības palielinājums
  • Mērķtiecīga muskuļu augšana
  • Fenomenāla treniņu intensitāte un mentālā noskaņa
  • Ātra atjaunošanās pēc slodzēm
  • Neticams ,,pampa” efekts

 

Dark Rage apraksts:

 

Dark Rage uzstāda jaunu kvalitātes standartu pirmstreniņa piedevām. Preparāts satur ekskluzīvu EPO Blood Doping Technology TM sistēmu un pārsteidzoši jaudīgu nākamās paaudzes komponentu savienojumu, kuri ļauj pacelt Jūsu treniņus jaunas intensitātes līmenī.

Preparātā Dark Rage tiek izmantota ''pampa” tehnoloģija, kura iziet tālu ārpus parastā slāpekļa oksīda (NO) rāmjiem. Savienojumus, kas stimulē hormona-eritropoetīna (Erythropoietin Stimulating Agents (ESAs)) izstrādi, agrāk lietoja tikai tie atlēti, kas bija bodibildinga elitē. To lietošana tika turēta noslēpumā, jo tie reāli ļāva iziet ārpus organisma fizioloģiskajām robežām. Dark Rage ir pirmais legālais preparāts, kurā tiek izmantotas šāda veida tehnoloģijas.

Dark Rage “pampa” efekts ir tik jaudīgs, pateicoties tā spējai stimulēt eritropoetīna EPO izstrādi, spēcīgākā anaboliskākā hormona, kas palielina sarkano asinsķermenīšu daudzumu un vispārējo asins apjomu. Patiesība slēpjas faktā, ka “pampa” efekts, kas rodas muskuļu uzpumpēšanā ar asinīm rezultātā, pateicoties slāpekļa oksīda akselerātoru darbībai, tādu kā AAKH un arginīns, ir ne tik jaudīgs, jo minētie komponenti nepalielina asins vispārējo apjomu. Dark Rage apveltīts ar divkāršo EPO-NO efektu, izsaucot parādību, kuru zinātnieki dēvē par “hemodinamisko asisnsrites pastiprināšanu”. Tas nozīmē, ka palielinātais, pateicoties EPO, asins apjoms nokļūst pa paplašinātām, uz slāpekļa oksīda rēķina, vēnām un kapilāriem uz muskuļaudiem. Šī parādība ne tikai sekmē “pampa” efektu  treniņa laikā, bet arī aktivizē anaboliskos procesus, pateicoties pastiprinātai citu  Dark Rage kopmonentu nokļūšanai muskuļaudos, tādu kā kreatīns, alanīns, BCAA, AAKH, arginīns un daudzu citu. Asinsrites pastiprināšana sekmē arī skābekļa nokļūšanu muskuļos, kas palielina darbaspēju un samazina nogurumu.

Eritropoetīna receptori atrodas skeleta muskuļos. EPO receptoru stimulācija iedarbojas uz proteīna aktivatoru, kura nosaukums ir STAT 5. STAT 5 aktivizē kināzes signāla kanālus Р-13, kas noved pie AKT un p70s6k aktivācijas, kas savukārt spēlē nozīmīgu lomu olbaltumvielu sintēzē.

Tiek uzskatīts, ka šis process spēlē izšķirošo lomu skeleta muskuļu hipertrofijā. Uz šo secinājumu pamata, var apgalvot, ka EPO receptora aktivācija sekmē muskuļu šķiedru augšanu.

Vienīgā EPO injekcija, kuras rezultāts ir paaugstināts EPO saturs asins plazmā, noved pie MRF 4 (muscle regulatory factor – muskuļu augšanas atbildīgo gēnu pārstāvis) koncentrācijas palielināšanas. Izstrādājot Dark Rage, MHP izpētes centra speciālisti tiecās pēc tāda produkta radīšanas, kas pārspētu visus iepriekš radītus ne tikai pēc “pampa efekta”, bet arī būtu jaudīgākais enerģētiķis, uzlabotu izturību, darbaspēju un stimulētu muskuļu augšanu un atjaunošanos pēc treniņa. Ilgstošu pētījumu rezultātā, viņu mērķis tika sasniegts. Visi komponenti, kas ietilpst Dark Rage, ir ideāli sabalansēti un tiem piemīt sinenerģētiskais efekts, iedarbojoties gan uz ķermeni, gan uz mentālo noskaņu.

 

EPODROL тм: EPO Plazma Red Blood Cell Stimulator –patentētā formula, kas satur komponentu kompleksu Eritropoetīna izstrādes stimulācijai, jaudīgākā anaboliskā hormona, kas palielina asins plazmas apjomu, kas noved pie maksimālā “pampa efekta” un asinsrites pastiprināšanas. EPODROL satur arī tādus komponentus kā arahīnskābe, ehinaceja, kobalts, albumīns, dzelzs un ietver sevī arī vitamīnu un minerālu matricu, kas sniedz asinsrades efektu.

 

HEMASTEM тм: HEMATOPOIETIC STEM CELLS STIMULATORInovatīva formula, kas satur komponentus, kas stimulē stumbra šūnu ražošanu, kuras EPO iedarbības rezultātā pārveidojas pilnvērtīgās asins šūnās. HEMASTEM satur arī tādus, stumbra šūnu ražošanu stimulējošus komponentus kā Cyanophyta, Andželika, Ginks, antocianīni, polifenolus un galvenos vitamīnus un minerālus.

 

VASOSHOCK NOтм: NITRIC OXIDE (NO) MASS PUMP INFUSION – modernākais slāpekļa oksīda akselerātors, satur sinenerģētiskā efekta komponentus un komponentus, kas dod maksimālu “pampu”. Šī asinsrites maksimālā palielināšana ir nepieciešama, lai Dark Rage darbība būtu efektīvāka.

VASOSHOCK NO satur arī arginīna kompleksu (AAKG, Di-arginīn malāts, L-arginīns, arginīna etilesteris), citrulīns, gynostemma, piknogenols, ikarīns, hemafolāts.

Hemafolāts. – tā ir folijskābes un 5-formil-tretrahidrofolāta kombinācija, kas radīta slāpekļa oksīda ražošanas optimizācijai.

MYOVOL-ATPтм: modernā daudzfāžu kreatīna transporta matrica-kompleksā sistēma, kurai piemīt sinenerģētiskā darbība, kas ir nepieciešama kreatīna transporta paātrināšanai uz muskuļaudiem un vitāli svarīgu metabolisko kofaktoru piegādei, kuri spēcina strādājošo muskuļu bioenerģētiku. MYOVOL satur arī tādus komponentus kā kreatīna glikonāts, kreatīn-o-fosfāts, glikociamīns, mikroteīns, guariproguanidīn propionskābi un TMG.

 

BETAENDURтм: MUSCLE ENDURANCE BETA ALANIN ph/BAFFERING SYSTEM. Spēka un muskuļu augšanas stimulācijas galvenā atslēga ir ātro muskuļšķiedru darbības optimizācija saspringtas muskuļu darbības laikā. Betablast satur bufersistēmu pH, kas ļauj atstumt noguruma slieksni un iepumpēt vēl vairāk asins muskuļos, kad muskuļi darbojas ,,virs robežas”. BETAENDUR sistēma satur tādus noguruma samazinošus antikataboliskus elementus, kā beta alanīns, citrāts, fosfāts, taurīns un BCAA.

PSYCHORAGEтм: EXTEME FOCUS AND ENERGY UP REGULATIORS

unikāls neiro-aktīvu un enerģētisko komponentu uzkrājums, kas ir radīts tam, lai sagatavotu Jūsu nervu sistēmu saspringtai muskuļu darbībai.  PSYCHORAGE komponenti sekmē mentālās koncentrācijas spēcināšanu un zvērīga noskaņojuma radīšanu treniņa laikā. Patentētā PSYCHORAGE formula satur tādus neiro-aktīvus komponentus kā glikoronlaktons, kofeīns, 1-amino-2-fenilalanīns, beta metoksifeniletilamīns, tirozīns, hiperzīns A, vinpocetīns, tiabromīns un johimbīns.

Kā Jūs redzat, Dark Rage uzstāda jaunus kvalitātes standartus pirmstreniņa produktiem.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli