+371 20 217 881 Atzvaniet man
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

MHP DARK MATTER

MHP
MHP DARK MATTER
MHP DARK MATTER MHP DARK MATTER

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

MHP DARK MATTER

MHP
Iepakojums:
1.18 kg
Porcijas iepakojumā:
40
Ražotājs:
MHP
Kategorija:
Anaboliskie aktivatori Ogļhidrāti Atjaunošanās un miegam
44,89€    
Diemžēl produkts pašreiz nav pieejams! Lūdzu sazinies ar mūsu menedžeri un viņš palīdzēs Jums izvēlēties alternatīvas produktu ar 10% atlaidi!

LŪDZU SAZINIES AR MŪSU MENEDŽERI

Netērējiet lieki laiku uz vēl vienu treniņu! Ja Jūs vēlaties iegūt nopietnu muskuļu masas apjomu, izdzeriet Dark Matter un izvediet Jūsu muskuļu augšanu jaunā līmenī, jo Dark Matter – tas ir pasaulē pats stiprākais pēctreniņa anabolisko procesu aktivators. Dark Matter – tā ir pati ātrākā Jūsu muskuļu augšanas iespēja uzreiz pēc treniņa.

 
Jo ātrāk Jūs dabūsiet kritiskās barības vielas savā asinsritē un muskuļos, jo labāk tas ir augšanai un atjaunošanai. Dark Matter sastāvā tiek izmantotas jaunas tehnoloģijas, kuras ļauj ātri transportēt lielu daudzumu barības vielu un atmodināt anabolisko reakciju, kurā insulīna līmeņi sasniedz maksimumu vienlaicīgi ar aminoskābēm, kreatīnu un glikogēna transportu Anabolic Axis. Tas viss iniciē ekstremālu muskuļu augšanu un ātru atjaunošanos.
 
Priekšrocības:
 
  • Absorbējas ātrāk nekā sūkalu proteīna izolāts
  • Olbaltumvielu sintēzes palielināšana 6 reizēs, ekvivalenta ar 40 gramiem proteīna
  • Maksimāla insulīna līmeņa palielināšana ar WaxiMAX-C3G™
  • Multifāzā kreatīna transporta sistēma
  • Glikogēna krājumu papildināšana un šūnu volumizācijas palielināšana
nbsp;
ProSYNTHAGEN ™ - pati ātrākā olbaltumvielu sintēze
 
Unikāla neaizvietojamu amisnoskābju brīvo formu kombinācija ProSynthagen's lieliski stimulē olbaltumvielu sintēzi, daudz ātrāk nekā sūkalu proteīna izolāts. ProSynthagen ir ne tikai ātrs, bet arī spēcīgs – katra procija stimulē olbaltumvielu sintēzi, ekvivalentu 40 gramiemolbaltumvielu. Pie tam ProSynthagen's aminoskābju matrica precīzi noregulēta ar " Dual Portal Transport " vēl ātrākai un labākai uzsūkšanai gremošanas traktā, šo aminoskābju stipro brīvo formu kombinācijas ceļā ar Leucrose ™ (nesen izstrādātais leicīn-alanīna dipeptīds). Leucrose ™ palielina arī anabolisko darbību, regulējot olbaltumvielu sintēzi un ekonomējot aminoskābes ar sazarotām ķēdēm.Šīs unikālās ProSynthagen īpatnības dod daudz lielākas priekšrocības olbaltumvielu sintēzē, nekā jebkuram citam olbaltumvielu avotam, kurš novedīs Jūs pie pašiem ātrākiem tīrās muskuļu masas uzaudzēšanas rezultātiem.
 
WaxiMAX ™-C3G: maksimāla insulīna līmeņa palielināšana un glikogēna krājumu papildināšana!
 
WaxiMAX-C3G – augstas molekulārmasas un zemas viskozitātes tripolimēru ogļhidrātu matrica, sastāvoša no kukurūzas osmotiskās cietes, glikozes polimēra Maltoplex-18 un dekstrozes. Šī matrica ļauj ātri uzsūkt barības vielas un atbrīvot kuņģi, kā arī maksimāli palielina insulīna līmeni, kurš sekmē glikogēna konservāciju. Tripolimēru ogļhidrātu matrica WaxiMax-C3G's tika izstrādāta, lai piespiestu insulīnu vairāk atbrīvoties, tas ļaus ātri „atvērt anabolisko logu” un turēt to „atvērtu” pēc iespējas ilgāk. Apbrīnojami, bet šis polimērs palielina insulīna līmeni tikai ar 10 gramiem cukura – milzīgas priekšrocības vairumam kreatīna produktu un pēctreniņa formulām. Lai šo maisījumu padarītu vēl labāku un anaboliskāku, kompānija MHP gāja vēl tālāk, DARK MATTER sastāvā iekļaujot patentētu koncentrētu C3G (cyanidin-3-glucoside) avotu, kurš uzlabo insulīna jūtāmību pret nutrientu transportēšanas palielinājumu, olbaltumvielu sintēzi, kreatīna/barības vielu uzsūkšanos un glikogēna krājumu palielinājumu.
 
 
HydroSIZE™ - kreatīna multifāzā transporta sistēma un šūnu volumizācijas matrica. Lai pabeigtu anabolisko maisījumu,zinātniskā komanda MHP izstrādāja HydroSIZE, kurš ir multiresursais kreatīna/glicerīna komplekss un kurš nepieciešams lielākai muskuļu volumizācijai un kreatīna bioenerģētiskai pieblīvēšanai muskuļu šķiedrās. Šis komplekss nodrošina optimālu kreatīna daudzumu (kreatīn-piruvāts un kreatīn-glikonāts), kurš tiek ātri transportēts kopā ar augstākajiem insulīna, aminoskābju un glikogēna līmeņiem uz Anabolic Axis. MicroTein (mikrokapsulētā ilgstošas atbrīvošanās kreatīna ) iekļaušana sastāvā, nodrošina nepārtauktu kreatīna piegādi – maksimālu muskuļu piesātināšanu ar kreatīnu un šūnu volumizāciju.
 
High Velocity Nano-Physics-jaunā, ātrā .absorbēšanas un biouzkrāšanas tehnoloģija
 
Revolucionāras pēctreniņa piedevas Dark Matter- noslēdzošais solis – jauna anaboliska dimensija, kura ir jauna tipa nanotehnoloģijas attīstības rezultāts, saukta par High Velocity Nano-Physics. Šī tehnoloģija bāzēta uz nanokausējamo materiālu elementārdaļiņu fizisko sadursmi. High Velocity Nano-Physics ņem vērā maksimālu ātrumu, mikronutrientu bioefektivitāti, kā arī kontrolē to padeves laiku, lai atvērtu tā saucamo anabolisko logu un radītu sinenerģētisko ProSynthagen piegādi, WaxiMax-C3G, HydroSIZE, vienlaicīgi sasniedzot maksimumu "Anabolic Axis."
 

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli