+371 20 217 881 Atzvaniet man
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN BCAA PRO 300

SAN
SAN BCAA  PRO 300
SAN BCAA  PRO 300 SAN BCAA  PRO 300

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN BCAA PRO 300

SAN
Iepakojums:
300 kapsulas
Porcijas iepakojumā:
50
Ražotājs:
SAN
Kategorija:
Aminoskābes
50,00€    

BCAA-Pro – augsti efektīva formula, kas satur aminoskābes ar sazarotām ķēdēm L-Leicīns, L-Izoleicīns un L-Valīns, kā arī L-Glutamīns, pašu izplatītāko no aminoskābēm, kas atrasta skeleta muskuļu audos. BCAA-Pro – iekļauti arī vitamīns C, vitamīns B6, metoksizoflavīns .

BCAA – tās ir neaizstājamās aminoskābes, tas ir, tādas, kuras ir nepieciešams iekļaut diētā. Atlēti un kultūristi atzīst diētas nozīmīgumu, kas ir bagātināta ar BCAA, jo tās palielina olbaltumvielu sintēzi un nomāc muskuļu olbaltumvielu noārdīšanos. Šīs neaizstājamās aminoskābes viegli oksidējas treniņa laikā, tāpēc BCAA piedeva var spēlēt nozīmīgu lomu ķermeņa masas regulācijā un muskuļu masas saglabāšanā.


BCAA-Pro formulā tiek pievienots glutamīns-sinenerģētiskai darbībai ar BCAA, turklāt, lai novērstu muskuļu atrofiju un paaugstinātu muskuļu šūnas apjomu. Bez tam, vitamīna B 6, vitamīna C  iekļaušana veicina aminoskābju uzsūkšanos asinīs.

BCAA–Pro formulā tika pievienots arī metoksizoflavīns, kurš, pateicoties savai barības vielu sadales darbībai un kortizola līmeņa samazināšanai, saglabā muskuļu masu. BCAA-Pro var efektīvi izmantot starp treniņiem, ķermeņa masas saglabāšanai vai augšanas stadijā–šūnas apjoma un olbaltumvielu sintēzes palielināšanai.

 

Rakstīt atsauksmi

Līdzīgi produkti

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli