+371 20 217 881 Atzvaniet man
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

MHP ACTIVITE

MHP
  • Jaunums
  • Akcija
MHP ACTIVITE
MHP ACTIVITE MHP ACTIVITE

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

MHP ACTIVITE

MHP
Iepakojums:
120 tabletes
Porcijas iepakojumā:
30
Ražotājs:
MHP
Kategorija:
Vitamīni un minerālvielas
29,99€     35,00€

ACTIVITE–tas ir pasaulē pirmais interaktīvais multivitamīnu komplekss, speciāli izstrādāts sportistiem un cilvēkiem, kuri piekopj aktīvu dzīvesveidu, kuriem nepieciešami ne vienkārši vitamīni, bet Supermultivitamīni! ACTIVITE multivitamīnos pievienoja jaunu komponentu Anabolase™, patentētu fermentatīvu sistēmu anabolisma uzlabošanai (muskuļu augšanai) un interaktīvu uztura optimizatoru, kurš palielina barības vielu uzsūkšanos. ACTIVITE satur arī pilnu spektru aktivizētu vitamīnu un minerālu helatētā formā, labi biopieejami organismam, kā arī antioksidantu kompleksu ORAC atjaunošanās uzlabošanai un imunitātes nostiprināšanai. Ja Jūs vēlaties palielināt muskuļu masu, enerģijas un izturības līmeni, ACTIVITE–tie ir vienīgie multivitamīni tieši Jums!

Pieprasiet vairāk, nekā vienkārši multivitamīnus!
 
Visi zina par multivitamīnu lietošanas iespēju vispārējās veselības stāvokļa uzturēšanai, taču Jums, kā atlētam vai fitnesa entuziastam, nepieciešams vairāk, nekā „vispārējā veselība”. Jūs vēlaties palielināt sausu ķermeņa masu, samazināt tauku līmeni un palielināt enerģiju un treniņu laiku maksimālai atdevei. Jūs aktīvi trenējaties un pareizi ēdat, tāpēc, ka Jūs ziniet, ka tas, ko Jūs ēdat, palīdzēs Jums sasniegt savu mērķi. Jūs, protams, lietojat multivitamīnus. Taču, pats galvenais, lietot maksimāli efektīvus un speciāli Jums radītus multivitamīnus! Jums obligāti ir jābūt pārliecinātiem, ka Jūsu ķermenis saņem maksimālu labumu no Jūsu pūlēm. Diemžēl daudzi parastie multivitamīni, kuri tiek piedāvāti šī brīža tirgū, satur pārāk zemas vitamīnu devas vai arī ir slikti sabalansēti. Atlētiem un fitnesa entuziastiem šie parastie vitamīni vispār ir bezpalīdzīgi. Tieši tāpēc kompānija MHP, pasaules līderis jaunāko sporta piedevu izstrādē, piedāvā ACTIVITE!
 
Patentēta Anabolase™ sistēma, aizsargā anabolisko fermentatīvo sistēmu.
 
Tikai ACTIVITE sastāvā!
Parastie vitamīni ļoti vāji palīdz Jums Jūsu fiziskās formas uzlabošanā aktīvu treniņu fonā. ACTIVITE ar Anabolase sistēmu paveiks maksimumu! Anabolase sistēma tika pakļauta zinātniskiem pētījumiem un aizsargāta ar diviem ASV patentiem. Lūk tā viņa strādā:
 
  • Vitamīni un minerāli (mikroelementi) nepieciešami labas veselības un organisma funkciju uzturēšanai, pie tam viņu sastāvam ir jābūt pārdomātam un sabalansētam - While vitamins and minerals are needed to support good health and proper body functions.
  • Proteīni, ogļhidrāti un tauki (makroelementi) nepieciešami Jūsu ķermeņa veidošanai par tādu, kādu Jūs to vēlaties redzēt.Par viņu efektīvu uzsūkšanos atbild Anabolase, patentēta fermentatīvā sistēma anabolisma uzlabošanai (muskuļu augšanas) un interaktīvais uztura optimizātors, kurš pastiprina barības vielu uzsūkšanos. Anabolase sistēma satur triju veidu kompleksus : Aminogen®, Carbogen® un Lipolase®. Katrs no šiem fermentatīviem kompleksiem nodrošina labāko noteikta veida barības komponentu utilizāciju–olbaltumvielu, ogļhidrātu vai tauku.
 

Ar ACTIVITE Jūs saņemsiet maksimālus rezultātus no aktīviem treniņiem un pareiza uztura! Ja Jūs patiešām vēlaties palielināt muskuļu masu, enerģijas un izturības līmeni, ACTIVITE–tie ir vienīgie pareizie multivitamīni tieši Jums!

 

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli