+371 20 217 881 Atzvaniet man

MHP DOPAMITE

MHP
  • Akcija
MHP DOPAMITE
MHP DOPAMITE MHP DOPAMITE

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

MHP DOPAMITE

MHP
Iepakojums:
60 caps
Porcijas iepakojumā:
60
Ražotājs:
MHP
29,99€     32,99€

MHP DOPAMITE pieder pie jaunas svara kontroles līdzekļiem, ko sauc par dopamīnerģiķiem. Termins „dopamīnerģiķis” attiecas uz jebko, kas saistīts ar dopamīnu vai atkarīgs no tā. Dopamīnu dabiskā ceļā ražo jūsu ķermenis, tas funkcionē kā neiromediators. Proti, tas palīdz galvas smadzeņu šūnām (neironiem) pārraidīt ziņojumus. DOPAMITE ir izstrādāts, lai atbalstītu cilvēka ķermeņa spēju ražot dopamīnu un aktivizētu apmierinātības sistēmu (sauktu par „tauku sadedzināšanas vadības centru”).

Dopamīnerģiskās aktivitātes pieaugums var radīt gluži citādu izjūtu nekā to, ko jūs gūstat no parastajiem tauku „sadedzinātājiem” – enerģijas dzēriena vai kafijas. Vienkārši izsakoties, tiek uzskatīts, ka augstāks dopamīnerģiskās funkcijas līmenis apmierinātības sistēmā:

 

 

  • rada lielāku enerģiju
  • palīdz uzturēt pozitīvu noskaņojumu
  • sekmē koncentrēšanos
  • dod papildu enerģiju
  • sniedz lielāku gandarījumu pēc ēšanas (ko sauc par „ēdienreizes piesātinājumu”)
  • nodrošina veselīgu apetītes līmeni
  • rada lielāku sociālās mijiedarbības vēlmi.

 

Vēlmi ēst kontrolē jūsu smadzeņu reģions, ko sauc par apmierinātības sistēmu un kas kontrolē baudas, gandarījuma un motivācijas izjūtas. Apmierinātības sistēmu regulē dopamīns. Tiek uzskatīts, ka zems dopamīna līmenis apmierinātības sistēmā liek cilvēkam pārēsties, lietot pārāk daudz alkohola un pieņemties svarā. Pārēšanās kontrole ir primārais paņēmiens, kā stimulēt jūsu ķermeni, lai tas sadedzina vairāk tauku un zaudē lieko svaru. Tāpēc apmierinātības sistēma ir pazīstama arī kā „tauku sadedzināšanas vadības centrs”.

 

60 tabletes

Devas lielums: 1 tablete

Devu skaits iepakojumā: 60

Vienas devas sastāvs:                        % no diennakts normas

Folijskābe: 125 mkg                           31

Vitamīns b12 (kā cianokobalamīns) 100 mkg 1667

Varš (vara glukonāts) 1 mg                               50

DOPAMĪTE dopamīnerģiskais katalizators  „Pilnīgi degošais” 540 mg    

(N-acetil-L-tirozīns, DL-fenilalanīns, kofeīns, Ilex Paraguarlensis lapu ekstrakts, Mucuna Pruriens sēklu ekstrakts, 5-hidroksitriptofāns (no Griffonia Simplicifolia sēklu ekstrakta), teobromīns, vinpocetins.

  Diennakts deva nav noteikta.

Citas sastāvdaļas:

Kalcija karbonāts, mikrokristāliskā celuloze, nātrija kroskarmeloze, stearīnskābe, krospovidons, nātrija ciete, hipromeloze, hidroksipropilceluloze, magnija stearāts, silīcija dioksīds, titāna dioksīds, makrogols, propilēnglikols, dzeltenā krāsviela „5 ezeri”, dzeltenā krāsviela „6 ezeri”.

 

Rakstīt atsauksmi

Jūs jau apskatījāt

Kopā ar šo produktu pērk

Aktuāli