+371 20 217 881 Atzvaniet man
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

San Elixair hGH

SAN
San Elixair hGH
San Elixair hGH San Elixair hGH

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

San Elixair hGH

SAN
Iepakojums:
120 kapsulas
Porcijas iepakojumā:
30
Ražotājs:
SAN
Kategorija:
HGH stimulatori
45,00€    

ElixAir hGH satur laboratoriski sabalansētu drošu, klīniski pārbaudītu darbības vielu maisījumu, kas īpaši izstrādāts, lai atjaunotu un optimizētu galveno pret novecošanās hormonu līmeņus, tādā veidā palēninot novecošanas patoloģisko iedarbību. 

Risinājums novecošanas apturēšanai ir atrasts. Šis produkts ļaus Jums saglabāt savu spēku un jaunību, bet Jūsu ķermenim - elastīgumu un tvirtumu.

Šis ir ilgi noslēpumā glabāts produkts, kuru gadiem ilgi izmantojuši jaunie pasaules klases atlēti un Holivudas aktieri, bet kas parastiem ļaudīm iepriekš nav bijis pieejams. Tagad ikviens var stimulēt savus augšanas hormonus. 

ELIXAIR ir pilnībā dabīgs produkts. Tam nav blakus efektu. Produkts neizraisa atkarību. Lietojums jebkurā vecumā, sākot no 25 gadiem.

SAN ELIXAIR sastāvā ir laboratorijā izstrādāts, klīniski pārbaudītu barības vielu maisījums. Šis produkts ir īpaši izstrādāts, lai atjaunotu un optimizētu galveno pret novecošanās hormonu līmeņus, tādā veidā palēninot novecošanas patoloģisko iedarbību.

Gadiem ejot, samazinoties fizioloģiskajam asiņu padeves apjomam augšanas hormoniem, process liek ķermenim novecot. Augšanas Hormons - Somatotropīns palīdz šūnām, muskuļiem un kauliem pēc dzimšanas augt. Personai sasniedzot 25 gadu vecumu, augšanas hormona līmenis ar katru gadu arvien vairāk sarūk. Sasniedzot 30 gadu vecumu, ķermenis vairs nav spējīgs pietiekoši sintezēt šo hormonu veidu, lai spētu salabot bojātās šūnas, tādējādi hormonu līmenis turpina pazemināties, bet novecošana paātrinās.

L-Dopa - dopamīns ir plaši atzīts ājurvēdiskais stimulants t.s. ambrozijs, kas tiek lietots vīriešu impotences ārstēšanai un sievietēm ar zemu libido menopauzes laikā. Tas arīdzan stimulē aizkuņģa dziedzeri un hipofīzi, regulē kustību funkciju, reproduktīvo funkciju, spēcina imūnsistēmu, palielina muskuļu masu, palielina kaulu blīvumu, sniedz papildus enerģiju un veicina pilnīgu miegu.

Alfagicerofoforhlolīns ir izgatavots no ārkārtīgi tīra sojas leicīna preparāta - kas savukārt ir dabīgs fosfolipīdu un to metabolītu veicinātājs. Pētījumi parāda, ka šai vielai ir liela ietekme uz augšanas hormonu izdalīšanos vīriešiem pēc 30 gadu vecuma. Pat neliels daudzums vielas var paaugstināt augšanas hormona līmeni.

HICA - Alfahidroksikaprīnskābe.

ELIXAIR stimulē muskuļu proteīnu sintēzei līdz pat 72 stundām pēc treniņa, nodrošinot augstu HICA līmeni. Tāpat šai vielai piemīt anti-kataboliskais efekts, kas kavē proteīnu noārdīšanos, aizsargā muskuļu šķiedras no bojājumiem. HICA lietošana samazina muskuļu bojājumus, veicina muskuļu augšanu un novērš muskuļu masas zudumu. HICA piedāvā maksimālu muskuļu augšanu, neizraisot nekādus blakus efektus.

ZMA - cinks un magnijs - ir lielisks palīgs, atlētam strādājot lielas slodzes apstākļos. Šis komplekss veicina prostatas veselību un palielina augšanas hormona asins līmeni. Tāpat cinks un magnēzijs ir iesaistīts enerģijas uzkrāšanās un proteīnu ražošanas procesos.

ZMA sastāvā esošais cinks un magnijs ir pievienots tādā apjomā, kādā tas nepieciešams atlētiem Cinks un magnijs ar pārtikas palīdzību tiek uzņemts tikai nedaudz. Aspartāta komplekts ir viens no visvieglāk sagremojamajiem produktiem ar augstu bioloģisko pieejamību. Uzturot optimālu magnija un cinka līmeni, ZMA ir viegla anaboliskā iedarbība - šo efektu nodrošinot ar vitamīna B6 un asparagīnskābes klātbūtni. Šīs vielas miega laikā palielina augšanas hormona līmeņus. Magnija uztura bagātinātāji uzlabo miega kvalitāti, palielina "lēno" fāzi, kuras laikā organisms atbrīvo lielu augšanas hormona apjomu. Šo procesu galvenokārt nodrošina aspartāta klātbūtne.

ELIXAIR labā ietekme:

Uzlabo ādas izskatu
Palielina kaulu blīvumu
Stiprina imūnsistēmas funkciju
Veicina asinsriti
Palīdz uzturēt veselīgu holesterīna līmeni
Samazina taukus saturošo audu apjomu
Uzlabo efektivitāti
Uzlabo gremošanas
Normalizē miega kvalitāti

 


Barības vielu saturas vienā produkta porcijā (4 kapsulas): L-alfa-hidroksikisokaprīn skābe (kalcija sāls) 55 mg, Mucuna Pruriens (98% L-dopa), Magnija aspartāts (20% Mag) 450 mg), L-alfaketoizokarpīnskābe (kacija sāls) 275 mg, Cinka monometionīns (20% cinks) 150 cmg, L-alfa-glicerifosforholīns 75 mg, N-acetil-5-metoksitriptamīns 3 mg, Piridoksīns HCI 8.2 mg. Vitamīni un minerāli: Vitamīns B6 (piridoksīns) 7mg, Magnijs 90mg, Cinks 30mg

 

Citas sastāvdaļas: Mikrokristālu mīkstā masa, krāsviela, magnija stearāts, želatīns, titāna dioksīds, kalcija silikāts:

 


Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli