+371 20 217 881 Atzvaniet man
+371 20 217 881
  • Tikai oriģinālā produkcija.
    Tieši no ražotājiem.

SAN Fierce Domination

SAN
SAN Fierce Domination
SAN Fierce Domination SAN Fierce Domination

«Baker nutrition oficiālais brendu pārstāvis.
Visi produkti ir nopirkti tieši no ražotāja. Mēs garantējam produkta kvalitāti un autentiskumu.»

SAN Fierce Domination

SAN
Iepakojums:
25.3
Porcijas iepakojumā:
40
Ražotājs:
SAN
Kategorija:
Specializētie produkti Pirmstreniņa
Bezmaksas piegāde:
54,00€    

Fierce Domination

Jūsu treniņu efektivitāte ir lielā mērā atkarīga no tā, vai esat koncentrējies, vai vēlaties attīstīt savu ķermeni, kā arī no tā, vai Jūsu muskuļi tiek apgādāti ar pareizajām barības vielām un vielām, kas nepieciešamas ātrai ķermeņa funkciju atjaunošanai. SAN izgatavotais Fierce Domination jums piedāvā tieši šo. Ar Fierce Domination Jūs kļūstiet par neapstrīdamu uzvarētāju.

Visi pasaules atlēti zina, ka tieši vēlme sasniegt pašus augstākos rezultātus viņus noved līdz uzvarai. Tas ir tikpat svarīgi kā elpot. Viņi redz sevi kā uzvarētājus. Šis produkts ļaus Jums sasniegt jaunus rekordus sporta zālē vai arī ļaus ieiet profesionālajā sportā. Kāda ir sajūta šķērsojot finiša līniju, kuru bijāt sen uzstādījis, bet nekad nevarējāt sasniegt. Lai to sasniegtu, Jums treniņā dienu pēc dienas jāatdod it viss.

 

 

 

Tieši treniņu intensitātes dēļ Jūsu muskuļi aug un kļūst spēcīgāki. Lai būtu vēl produktīvāks un neapstātos pie sasniegtā, Jums ir SAN piedāvātais Fierce Domination, kas arīdzan stimulēs Jūsu muskuļu augšanu un Jūsu panākumus, tajā pašā laikā nodrošinot, ka Jūsu ķermenis pēc treniņiem atjaunosies ātri un efektīvi.

 

  • Šis produkts veicina Jūsu izturību šūnu līmenī - palielinot Jūsu spēku pirms treniņiem, kā rezultātā Jūs varēsiet pacelt vairāk svara un trenēties ar lielāku intensitāti.
  • Veicina tiešo asins padevi ķermenim, lai nodrošinātu netraucētu muskuļu attīstību, kā arī paaugstina muskuļu stiepšanai nepieciešamo plazmu, lai pienācīgi uzturētu muskuļu attīstību.
  • Ļauj ķermenim atjaunoties, cik ātri vien iespējams.

Muskuļu izmēra un spēka attīstība ir atkarīga no spējas starp treniņiem ķermenim pilnībā atjaunoties. Šis ir ātrākais ceļš Jūsu mērķa sasniegšanai.

Barības vielu saturs vienā porcijā (1 karote = 17.95 g):
Vitamīns C (askorbīnskābe) 250 mg (417%)
Plazmas laktāta starpšūnu izturības matrica 6,75 g
    L-taurīns, glikuronolaktons, beta alanīns(Carnosyn®), L-aspargīnskābe, L-tirozīns, DMAE bitartrāts, ahidrozais kafeīns, L-tinīns (Theapure)]
Tri-Kreatīns ATP maisījums5 g
    [Кreatīna monohidrāts (CreaSolv zīmols), HCL kreatīns , kreatīna nitrāts]
L-Citrulīna L-malāts (1:1) 2 g
L-Karnitīna L-tartrāts (1:1) 1 g
Glicerīna monostearāts (Glycobol zīmols) 1 g
Agmatīna sulfāts (Agmavol zīmols) 0,5 g

Citi ingredienti: dabīgās un mākslīgās garšvielas (maltodekstrīns, dekstroze, vīnogu mizas, dabīgais tokoferols), kalcija silikāts, sukraloze, kālija acesulfāms, citronskābe.

Rakstīt atsauksmi

Kopā ar šo produktu pērk

Jūs jau apskatījāt

Aktuāli